szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Seksowne gwiazdy w bikini! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy uwielbiają chwalić się swoimi seksownymi ciałami, a latem mają do tego naprawdę dużo okazji. Wakacje, baseny, imprezy nad wodą to idealne miejsca, by zaprezentować się w bikini, a potem pokazać zdjęcia zachwyconym fanom. Zobaczcie seksowne gwiazdy w bikini!

Tagi: Doda, gwiazdy w bikini, ola ciupa, seksowne kobiety

Seksowne gwiazdy w bikini! [ZDJĘCIA]

Jesteście ciekawi, jak gwiazdy wyglądają w bikini? Nic dziwnego! Prywatne zdjęcia to co innego niż poprawiane przez grafików sesje, możemy więc zobaczyć jak aktorki, modelki czy celebrytki prezentują się na plaży. Seksowne kobiety, których zdjęcia zebraliśmy w naszej galerii wygladają w bikini tak idealnie, jak się spodziewałyśmy, nic więc dziwnego, że chętnie chwalą się swoimi zdjęciami!

W naszej galerii zobaczycie między innymi seksownego aniołka Victoria's Secret, Candice Swanepoel, która w tym roku zajęła pierwsze miejsce na liście najpiękniejszych kobiet świata magazynu People. Na plaży prezentuje się naprawdę bosko! Wśród pozujących w bikini gwiazd nie mogło zabraknąć Dody, która chętnie chwali się swoim ciałem. Wysportowana sylwetka i zdrowe odżywianie przynosi wspaniałe efekty - Doda w czarnym bandeau wygląda świetnie!

Zobaczcie zdjęcia seksownych gwiazd w bikini! Która z nich wygląda Waszym zdaniem najlepiej?

PRZECZYTAJ TEŻ: Najgorsze plażowe ciała Hollywood. Kto nie może pochwalić się idealną figurą? >>>

poprzedni
nastepny
Seksowne gwiazdy w bikini! [ZDJĘCIA]

Ola Ciupa

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 26.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również