szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modelki plus size

Seksowne XXL: Zdjęcia najlepszych modelek plus size w historii

Kto powiedział, że bez klasycznych rozmiarów 90-60-90 kariera na wybiegu jest niemożliwa? Przedstawiamy dziewczyny, które udowodniły, że plus size jest sexy. Poznajcie najpopularniejsze modelki XXL. Sprawdźcie, kto pojawił się w naszym rankingu!

Tagi: dieta modelek, modelki plus size, modelki xxl, modelki zdjęcia, odchudzanie sposoby

Modelki Plus Size

Modelki Plus Size

fot: EB

Hegemonia chudych modelek to już tylko echo przeszłości. Czasy, kiedy kariera na wybiegu była zarezerwowana wyłącznie dla szczupłych dziewczyn o idealnych kształtach, odeszły do lamusa. Barokowa uroda ponownie na topie!

Modelki o większych kształtach (czyli tzw. plus size) coraz częściej pojawiają się w kampaniach reklamowych znanych marek. Z kolei te najsławniejsze zdobią okładki prestiżowych magazynów o modzie Vogue, Elle czy Harper's Bazaar. Swojego edytorialu w Vogue Italia doczekała się m.in. Candice Huffine (na zdjęciu pierwsza po lewej). Ta sesja była zdecydowanie przełomem. Edytorial otworzył oczy wszystkim tym sceptykom i udowodnił, że jesteśmy piękne, seksowne i naprawdę nadajemy się na wybieg. Czasy się zmieniły, a ludzie chcą zobaczyć więcej. Nie tylko laleczki retuszowane na Photoshopie, ale też prawdziwe dziewczyny, które spotkamy na co dzień na ulicy - przyznaje Candice.

Moda na pełne kształty powraca? >>>

Zdanie swojej koleżanki z branży podziela także Velvet d'Amour, ponoć najlepiej opłacana modelka plus size w ostatnich latach. Jesteśmy dosłownie rozchwytywane przez agencje. Kilka lat temu posiadanie rozmiaru powyżej 36 eliminowało Cię z gry. Teraz różnorodność jest o wiele większa - dodaje Velvet.

Odważne zdjęcia Velvet d"Amour >>>

Velvet D'Amour

Pełne kształty powoli przebijają się do głównych trendów w modzie, a pierwszym krokiem w tym kierunku było zatrudnienie przez słynną agencję IMG aż pięciu modelek o rozmiarach plus size. Są to m.in. Ashley Graham, Inga Eiriksdottir, Danielle Redman, Julie Henderson i Marquita Pring.

Piękna Robyn Lawley w lookbooku Mango >>>

Czy czeka ich międzynarodowa sława i kontrakty na równi z Anją Rubik czy Gisele Bundchen? Czas pokaże. Tymczasem, sprawdźmy listę najlepszych modelek plus size. Oto dziewczyny, które udowodniły, że kobiece kształty są sexy.

Modelki Plus Size (od lewej u góry: Candice Huffine, Tara Lynn, Robyn Lawley, Tess Munster, Justine LeGault, Jennie Runk i Saffi Karina

Modelki Plus Size, od lewej Ashley Graham, Inga Eiriksdottir, Danielle Redman, Julie Henderson i Marqarita Pring.

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 25.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...