szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Selena Gomez, dziewczyna Justina Biebera, rezygnuje z muzyki.

SELENA GOMEZ chce wycofać się z muzyki. Stawia na aktorstwo?

Selena Gomez rezygnuje z muzyki! Fanom pozostaje cieszyć się z nowego singla pięknej Seleny, Come And Get It. Być może to ostatnia produkcja dziewczyny Justina Biebera.

Tagi: selena gomez, selena gomez adrenalina, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez koniec z muzyką, selena gomez ma kłopoty, selena gomez muzyka, selena gomez nowy film, selena gomez rezygnuje z muzyki

SELENA GOMEZ chce wycofać się z muzyki. Stawia na aktorstwo?

Selena Gomez do tej pory godziła karierę muzyczną i aktorską

fot: BULLS

Selena Gomez wycofuje się z muzyki! To smutna wiadomości dla wielbicieli wokalnego talentu ślicznej Sel. Zachęcona ogromnym sukcesem filmowego superhitu Spring Breakers, gwiazda chce całkowicie skupić się na aktorstwie. Gomez i Timberalake'a najwyraźniej łączy coś więcej niż fakt, że zaczynali karierę w studio Disneya. Artystka, podobnie jak wcześniej jej starszy kolega, zamierza porzucić śpiewanie. Już zapowiedziała, że album Star Dance prawdopodobnie będzie ostatnim w jej karierze. Teraz, gdy Sel wyzwoliła się spod opiekuńczych ramion dziecięcej wytwórni, i próbuje swoich sił w produkcjach dla dorosłych, zamierza iść w ślady swoich idoli: Shii LaBeoufa, Jennifer Lawrence czy Natalii Portman.

Co Gomez mówi o tej zmianie? To dziwne przejście. Chcę się rozwijać, stawiać sobie nowe cele, tak bym nie czuła się zaspokojona. Nie jestem pewna, czy ta praca nad sobą kiedykolwiek się skończy. Przez większość czasu jestem zestresowana. Zdaje się, że młoda gwiazdka wie, czego chce. A jeśli jej się znudzi praca na planie, zawsze może znowu pójść w ślady Justina i zaplanować swój wielki comeback.

Zobacz teledysk do Come And Get It:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!