szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Selena Gomez wcale nie jest tak słodką dziewczyną, na jaką wygląda

Selena Gomez. Młoda gwiazda Disneya, dziewczyna Justina Biebera, czy pełna zagadek dorastająca dziewczyna? SYLWETKA GWIAZDY

Selena Gomez jest wzorem nie tylko dla nastolatek. Przedsiębiorczości tej artystce zazdroszczą też bardziej dorośli. Okazuje się bowiem, że Selena Gomez zarabia krocie dzięki temu, że gra w filmach, nagrywa piosenki, projektuje własne perfumy i planuje rozkręcić kolejne biznesy. Czym jeszcze zaskoczy nas ta młoda aktorka?

Tagi: aktorki Disneya, ambasadorka Unicef, Czarodzieje z Waverly Place, dziewczyna Justina Biebera, selena gomez, selena gomez-wikipedia, sylwetka gwiazdy

Selena Gomez. Młoda gwiazda Disneya, dziewczyna Justina Biebera, czy pełna zagadek dorastająca dziewczyna. SYLWETKA GWIAZDY

Selena Gomez chce osiągnać w Hollywood po prostu wszystko

fot: BULLS

Selena Gomez urodziła się w Teksasie. Gdy pojawiła się na świecie 22 lipca 1992 roku wiadomo było, że będzie artystką. Jej mama Mandy Teefey jest bowiem aktorką teatralną. Patrząc jak mama przygotowuje się do pracy, wiedziałam, że to jest coś dla mnie. Marzyłam o scenie, o występach już jako mała dziewczynka - przyznała potem Selena w wywiadzie.

Przepis na urodę Seleny Gomez

Skąd tak oryginalna uroda u panny Gomez? Mama aktorki jest włoskiego pochodzenia, a tata Ricardo Joel pochodzi z Meksyku. Niestety, ten egotyczny związek nie wytrzymał. Rodzice gwiazdy rozwiedli się, gdy miała ona zaledwie 5 lat. Dlatego Selena była wychowywana tylko przez mamę. Aktorka nigdy nie ukrywała, że to fatalne doświadczenie z dzieciństwa paradoksalnie jedynie dodało jej siły w walce o swoje marzenia. Nie wszystkie castingi wygrywała, ale nigdy nie przestała marzyć. Efekty? Znakomite!

Przepis na karierę w stylu Seleny Gomez

Największą popularność przyniosła jej oczywiście rola Alex w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Mogliśmy ją także podziwiać w produkcji pełnometrażowej pod tytułem Ramona i Beezus. Wytwórnia Disney robiła wszystko, by zatrzymac jaw swych "szeregach". Mimo to otrzymanie każdej z tych ról Selena Gomez opłaciła ciężką pracą i wytrwałością. Z mojego doświadczenia wynika, że nie wolno spoczywać na laurach. Im lepiej o tobie mówią, tym bardziej trzeba się podczas castingów starać i udowadniać, że to nie są tylko słowa życzliwych ci osób - tłumaczy Selena Gomez w jednym z wywiadów. Dodaje też, że aby osiągnąć sukces trzeba stale się rozwijać. I to na bardzo wielu płaszczyznach.

Aktorka, piosenkarka, wszechstronnie uzdolniona artystka

Panna Gomez od słów przechodzi do czynów. Założyła zespół Selena Gomez & the Scene. Nagrała już 3 pełnowartościowe krążki, które osiągnęły w USA status złotych płyt:: Kiss & Tell, A Year Without Rain oraz When the Sun Goes Down. To imponujący dorobek jak na 20-latkę! Poza tym zaprojektowała własną linię perfum i nie wyklucza, że zajmie się kosmetykami.

Jednak trzeba uczciwie przyznać, że ostatnio Selena jest gwiazdą rubryk plotkarskich ze względu na postać swojego chłopaka, samego Justina Biebera. O początkach ich związku krążą już legendy! Wiadomo, że spotykają się co najmniej od stycznia 2011 roku, gdy oboje pojawili się na czerwonym dywanie na oscarowej imprezie tygodnika Vanity Fair. Ostatnio świat obiegła mrożąca krew w żyłach  informacja o rozpadzie ich związku. Na pewno ręce z uciechy zacierają teraz fanki Justina, bo Selena nie należy do ich ulubienic, ale coś nam się wydaje, że tych dwoje bardzo jeszcze młodych ludzi nadal jest w sobie szaleńczo zakochanych.

Pewne jest to, że talent Seleny doceniają wszyscy. Magazyn Glamour okrzyknął ją Kobietą Roku 2012. To sukces, zważywszy na fakt, iż gwiazda jest tak młoda! Sama Selena była tak wzruszona, że na gali wręczenia nagrody po prostu się popłakała…

Autor: Miss Q

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!