szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Selena Gomez: niezwykłe zdjęcia dla magazynu i-D!

Selena Gomez na okładce magazynu i-D!

Selena Gomez obnażyła się dla magazynu i-D! Autorka hitu Come & Get It udzieliła magazynowi bardzo osobistego wywiadu oraz zdecydowała się na bardzo nietypowe zdjęcia...

Tagi: selena gomez, selena gomez come & get it, selena gomez i-D, selena gomez zdjęcia

Selena Gomez na okładce magazynu i-D!

Selena Gomez na okładce magayznu i-D

fot: Materiały Prasowe

Selena Gomez dołączyła do grona gwiazd, które mogą poszczycić się słynnym, "mrugającym" zdjęciem na okładce kultowego magazynu i-D. Na kilka dni 21-letnia piosenkarka zamieniła Hollywood na londyński Hackney, gdzie udzieliła interesującego wywiadu, a także wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej.

Była księżniczka Disney'a przyzwyczaiła nas do kusych, cekinowych stylizacji. Dla magazynu i-D Selena Gomez pozuje fotografowi Scottowi Trindle do czarno-białych zdjęć, wystylizowana w nietypowy dla siebie sposób przez Elgara Johnsona. Autorka hitu Come & Get It ma na sobie t-shirt Marni, dżinsy marki Denham oraz duży męski płaszcz z metką John Varvatos.

Selena Gomez zdradziła reporterce i-D wiele interesujących faktów ze swojego życia. Wyjaśniła m.in. dlaczego jest przez niektórych uznawana za introwertyczkę: Byłam bardzo nieśmiała i dziwaczna jako dziecko. Moje pierwsze przesłuchanie nie poszło najlepiej. Stojąc naprzeciwko bandy "disneyowskich garniturów", silnie odczułam, że zawaliłam. Bardzo dużo czasu zajęło mi, by odpuścić i zapomnieć tamtą porażkę.

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!