szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SELENA GOMEZ na okładce Teen Vogue

SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!

Tagi: selena gomez, teen vogue, teen vogue okładki, Teen Vogue selena gomez

SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue

SELENA GOMEZ na okładce  Teen Vogue

fot: mat. prasowe

Selena Gomez jeszcze do niedawna kojarzona była z disneyowską księżniczką, która na każdej większej gali pojawiała się w dziewczęcej, błyszczącej sukience. Jednak ten etap w życiu 21-letniej gwiazdy jest już zakończony, a Selena pojawia się w coraz ciekawszych projektach.

Zobacz też --> SELENA GOMEZ w sukience od Very Wang. Stylizacja Seleny Gomez to HIT czy KIT?

Ma na swoim koncie całkiem sporą kolekcję okładek, do której będzie mogła dołączyć kolejną, drugą już sesję dla Teen Vogue. Aktorka pojawiła się na okładce w bardzo naturalnym i dziewczęcym wydaniu. Bez mocnego makijażu prezentuje się słodko i naturalnie, koszula w serduszka od Burberry jest idealnym dopełnieniem tego looku.

Zobacz też --> Selena Gomez na okładce magazynu i-D!

W wywiadzie udzielonym magazynowi Selena zdradza, że na randce zachowuje się zawsze tak aby chłopak chciał ją przedstawić rodzicom. W czasach kiedy gwiazdy, szczególnie młode,  zmieniają chłopaków dosyć często skromna gwiazda zdaje się być wyjątkiem!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 06.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ w sukience od Very Wang. Stylizacja Seleny Gomez to HIT czy KIT?
SELENA GOMEZ w sukience od Very ...

Selena Gomez zjawiła się na premierze swojego nowego filmu Getaway w kreacji projektu Very Wang. Gwiazda postawiła na sukienkę o fasonie tulipana z kwiatowym motywem i koronkami. Nie za dużo tego dobrego?