szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Selena Gomez naraziła się Hindusom. Piosenkarka swoim wyglądem wywołała prawdziwą burzę

SELENA GOMEZ skrytykowana za noszenie Bindi. Hindusi i internauci są oburzeni!

Selena Gomez pod obstrzałem krytyki! Gwiazdka wyglądała zjawiskowo w inspirowanej Bollywood czerwonej kreacji podczas MTV Movie Awards. Okazuje się jednak, że nie wszyscy byli pod wrażeniem jej stroju i tego, że nosiła na czole hinduski symbol Bindi.

Tagi: selena gomez, Selena Gomez hindusi, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez skandal, selena gomez spring breakers, selena gomez uraziła hindusów, Selena Gomez w Bindi

SELENA GOMEZ skrytykowana za noszenie Bindi. Hindusi i internauci są oburzeni!

Czy Selena będzie musiała przeprosić za hinduską stylizację?

fot: BULLS

Selena Gomez wywołała niemałe zamieszanie po występie na MTV Movie Awards 2013. Strój i hinduska stylizacja gwiazdy nie wszystkim się spodobała. Universal Society of Hinduism domaga się od aktorki i piosenkarki przeprosin za to, że nie wykazała się wystarczającą wrażliwością. Rzecznik stowarzyszenia, Rajan Zed napisał w oświadczeniu: Bindi na kobiecym czole to starożytna tradycja hinduizmu i ma znaczenie religijne. Często jest opisywane jako trzecie oko i płomień jest religijnym i duchowym znakiem pomyślności… Nie powinien być wykorzystywany, by uwodzić, jako dodatek do stroju czy w innych celach komercyjnych. Selena powinna przeprosić i zapoznać się z podstawami światowych religii.

Okazało się, że nie tylko członkowie stowarzyszenia są urażeni. Zawrzało też na Twitterze. Jeden z twittów zamieszczony po gali brzmiał: Seleno, zdejmij Bindi z czoła! Miej trochę szacunku dla innych kultur. Inny internauta napisał: Zostaw Bindi Hinduskom. Gomez jak na razie nie odpowiedziała na te zarzuty. A wy, co sądzicie? Przesadziła, a może nie ma o co robić afery?

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!