szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Selene Gomez da jeszcze szansę Justinowi Bieberowi?

Selena Gomez unika Justina Biebera. Nie odbiera od niego telefonów!

Na linii Selena Gomez i Justin Bieber ciągle iskrzy. Justin chce naprawić swój błąd i stara się odzyskać swoją byłą ukochaną. Niestety, Selena ignoruje wszystkie próby swojego byłego chłopaka. Nie obiera od niego telefonów. Unika kontaktów z nim.

Tagi: justin bieber selena gomez rozstanie, Justin Bieber. selene gomez justin bieber, rozstanie gwiazd, selena gomez, selena gomze justin bieber związek

Selena Gomez unika Justina Biebera. Nie odbiera od niego telefonów!

Selena Gomez nie chce dać kolejnej szansy Justinowi Bieberowi

fot: BULLS

Justin Bieber od kilku dni wprost wychodzi z siebie, by przyciągnąć uwagę Seleny Gomez. Zamieszcza swoje seksowne zdjęcia na Instagramie, śpiewa rzewne piosenki z przesłaniem podczas koncertów i bombarduje Gomez miłosnymi SMS-ami. Niestety, ta zmasowana kampania na rzecz odzyskania jej względów przechodzi bez echa.

Selena, podczas ich spotkania w hotelu, nie uwierzyła w jego zapewnienia o tym, że nie flirtował z modelką Victoria's Secret. Sel nie tylko nie odbiera od Justina telefonów, ale nie ma najmniejszej ochoty go widzieć. Artystka odwołała swój udział w gali American Music Awards, na której będzie triumfował Bieber. Nie chce już mu kibicować, ani wspierać go z widowni.

Gdyby był choćby cień szansy na to, że mu wybaczy, z pewnością pojawiłaby się tam, by wspierać Justina. To dla niego bardzo ważny wieczór – donosi źródło z otoczenia aktorki. Ona jednak zdecydowała, że nie ma ochoty tam iść. Prawdę mówiąc wcale nie ma ochoty go oglądać - dodaje ich wspólna znajoma.

Wygląda na to, że to rzeczywiście już koniec związku. Może Selena pójdzie w ślady swojej przyjaciółki Taylor Swift i napisze o swoim rozstaniu piosenkę? Premiera jej nowej płyty już w marcu, a to mógłby być prawdziwy hit.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!