szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz zdjęcia z kampanii Adidas Neo

SELENA GOMEZ w kampanii butów ADIDAS NEO! [ZDJĘCIA]

Czy Justin Bieber i Selena Gomez są razem? Tej informacji celebryci jeszcze oficjalnie nie potwierdzili. Jedno jest jednak pewne! Selena doskonale radzi sobie jako singielka :) Sprawnie łączy wiele swoich obowiązków, jak chociażby trasa koncertowa i udział w kampanii reklamowej Adidas Neo. Chcesz zobaczyć efekty jej pracy? Obejrzyj zdjęcia!

Tagi: adidas neo, czy justin bieber i selena gomez są razem, justin bieber i selena gomez razem, selena gomez, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez zdjęcia, selena w reklamie adidas neo

SELENA GOMEZ w kampanii butów ADIDAS NEO! [ZDJĘCIA]

Jak wypadła Selena Gomez w kampanii butów Adidas Neo?

fot: BULLS

Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o tym, że Selena i Justin są razem. Jednak para ani nie potwierdza tych informacji, ani im nie zaprzecza. Zarówno Justin, jak i Selena ciężko pracują. Bieber koncertuje w Europie, a Selena depcze mu po piętach ;) Niedawno ogłosiła, że we wrześniu zamierza zagrać koncert w Londynie. Mimo braku czasu Gomez znalazła także "chwilę" na wzięcie udziału w kampanii reklamowej butów Adidas Neo. Jak ona to robi?!

Zobacz także: JUSTIN BIEBER z Seleną Gomez w Norwegii? Wrócą do siebie? >>

Co proponuje marka Adidas Neo na 2013 rok? Przede wszystkim modne sportowe buty, na wiosnę i lato. Eksplozja kolorów i odważne połączenie kontrastujących barw to cechy wyróżniające buty Adidas Neo od innych marek. Piękne buty wydają się być jednak tylko tłem, dla prezentującej je modelki ;)

Przeczytaj też: Justin Bieber spotkał się z Seleną, by się… wypłakać? >>

Informację o tym, że Selena Gomez została twarzą Adidas Neo ogłoszono jeszcze w listopadzie 2012. Od tej pory fani piosenkarki czekali na zdjęcia z kampanii butów Adidas Neo. Oto i one. Jak waszym zdaniem wypadła na nich Selena?

Selena Gomez Adidas Neo

Selena Gomez Adidas Neo

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!