szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Narzeczona Justina Biebera, Selena Gomez może mieć spore kłopoty

SELENA GOMEZ w tarapatach! Firma kosmetyczna pozywa ją o 2 miliony dolarów!

Selena Gomez ma kłopoty finansowe. Kiedy w końcu zaczęło się jej układać w życiu osobistym, na głowę Gomez zwaliły się problemy z kontraktem reklamowym. Producent perfum, chce od niej odszkodowania za niewypełnienie warunków umowy.

Tagi: gomez pozwana, gomez reklamuje perfumy, kłopoty seleny gomez, selena gomez, selena gomez adrenalina, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez ma kłopoty, selena gomez pozwana, selena gomez spring breakers, Selena Gomez w tarapatach

SELENA GOMEZ w tarapatach! Firma kosmetyczna pozywa ją o 2 miliony dolarów!

Selena Gomez może stracić nawet 2 mln dolarów!

fot: BULLS

Selena Gomez straci 2 miliony dolarów? Prawnicy firmy Adrenalina Inc. uważają, że przez wycofanie się z ich dealu autorki hitu Come And Get It, ich konto jest uboższe o co najmniej 2 miliony dolarów. Twierdzą, że imię i nazwisko piosenkarki miało się pojawić na ich produktach i już wydali fortunę na kampanię reklamową. W pozwie zaznaczają, że Selena złamała warunki kontraktu bez konkretnego powodu. Wokalistka nie pojawiła się na konferencji prasowej i innych eventach promocyjnych i zostawiła szefów firmy na lodzie. Teraz poszkodowana strona domaga się nie tylko zwrotu kosztów, ale także dopilnowania przez sąd, by gwiazda nie mogła się wycofać z kontraktu.

Prawnik artystki, Michael Weinsten bagatelizuje problem i… grozi kontratakiem – Wszelkie oskarżenia, że Selena nie wywiązała się ze swoich zobowiązań są niedorzeczne. Moja klientka zamierza odrzucić ten pozew i wytoczy proces o miliony Adrenalinie. Jak sądzicie, kto ma rację w tym sporze? Może Gomez zachęcona sukcesem Spring Breakers uznała, że powinna raczej reklamować kosmetyki z wyższej półki?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!