szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Justin i Selena rozstali się przez Miley Cyrus?

Selena zerwała z Justinem przez Miley Cyrus?
!

Okazuje się, że między słodkimi księżniczkami Disneya jest więcej złej krwi niż ktokolwiek się spodziewał. Świadkowie twierdzą, że Selena Gomez nie znosi Miley Cyrus do tego stopnia, że to właśnie przez nią rozstała się z Justinem Bieberem!

Tagi: bieber rozstanie, justin bieber i selena gomez, Justin i Selena, justin i selena rozstanie, Miley Cyrus Justin Bieber, selena gomez

Selena zerwała z Justinem przez Miley Cyrus?
!

Czy rzeczywiście niechęć Seleny do Miley doprowadziła do końca związek Gomez i Biebera?

fot: BULLS

Z każdym dniem wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów dotyczących zerwania Seleny Gomez i Justina Biebera. Wygląda na to, że między zakochanymi już od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Konflikt między Seleną a Justinem osiągnął szczyt, gdy Kanadyjczyk przyjął zaproszenie Miley Cyrus do programu Punk'd. Gomez usiłowała go zniechęcić do tego pomysłu, ale on od dawna jest fanem show, a poza tym naprawdę lubi Miley. Wtedy po raz pierwszy tak poważnie się pokłócili – donosi źródło. Selena zagroziła, że jeśli Justin się zgodzi na ten występ, między nimi koniec. Ona naprawdę nienawidzi Cyrus! Justin nie pozwolił się jej szantażować, co naprawdę rozwścieczyło Sel - dodaje.

Może to i dobrze, że para postanowiła się rozstać. Wygląda na to, że oboje potrzebowali trochę przestrzeni, by złapać dystans do swojej relacji. Swoją drogą, kto by pomyślał, że Gomez jest taką złośnicą!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!