szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Shakira urodziła syna

SHAKIRA urodziła syna! MILAN PIQUE urodził się 22 stycznia 2013

Shakira urodziła! Artystka zjawiła się z Gerardem Pique w szpitalu w Barcelonie we wtorek 22 stycznia 2013 wieczorem. Pierwsze dziecko autorki hitu Waka Waka przyszło na świat przez cesarskie cięcie o 21:36. To już pewne, tym razem to nie żart!

Tagi: FC Barcelona, Gerard Piqué, shakira, shakira addicted to you, shakira ciąża, shakira dziecko, shakira loca, shakira nowa płyta, shakira poród, shakira syn, shakira the voice, shakira urodziła, waka waka

SHAKIRA rodzi syna! Jest już w szpitalu

Szczęśliwi rodzice - Shakira i Gerard Pique

fot: www.facebook.com/shakira

Shakira urodziła syna! To już pewne. Wraz z mężem, piłkarzem Gerardem Pique przyjechała we wtorek 22 stycznia 2013 do szpitala w Barcelonie. To tam urodził się syn piosenkarki - Milan Piqué Mebarak.

Chciałabym was poprosić, byście połączyli się ze mną w modlitwie w tym niezwykle ważnym dla mnie dniu - napisała na swoim Twitterze Shakira. Pod szpitalem na gwiazdy czekali już paparazzi, którzy nie powinni już zakłócać pobytu Shak w szpitalu. Samochód z przyszłą mamą wjechał do szpitala przez niedostępny dla wścibskich reporterów parking podziemny. Według informacji hiszpańskiej prasy, synek Shakiry przyszedł na świat za pomocą cesarskiego cięcia.

Spełniono nawet prośbę piosenkarki, by przy porodzie obecne były wyłącznie kobiety. Na sali porodowej jedynym mężczyzną był Pique, który towarzyszył swojej żonie w tych niezwykłych chwilach.

Na stronie Shakiry pojawiła się informacja, że mama i dziecko są w doskonałej i formie, a mały Milan jest gotowy do... kibicowania klubowi FC Barcelona! Podobnie, jak jego ojciec, Milan w chwili narodzin został od razu zapisany do klubu Barcy!

Witamy na świecie i trzymamy kciuki!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: www.facebook.com/shakira

Publikacja: 22.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka Shakiry i Gerarda Pique!
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka ...

Shakira pochwaliła się zdjęciami swojego dziecka! Fotografie dziecka Shakiry i Gerarda Pique wrzucili na Facebooka. Zobacz jak wygląda syn Shakiry! Oto zdjęcia, które gwiazda zrobiła swojemu małemu synkowi. Swoim szczęściem piosenkarka podzieliła ...