szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Shakira spotka się w sądzie z byłym

SHAKIRA w ciąży ma powody do zmartwień. ANTONIO DE LA RUA żąda od niej 100 milionów dolarów!

Shakira pozwana na 100 milionów dolarów przez swojego byłego narzeczonego! Wszystko wskazywało na to, że po 11 latach rozstali się bez żalu. Jednak, nowiny o tym, że artystka spodziewa się dziecka z przystojnym Gerardem Piqué sprawiły, że Antonio de la Rúa postanowił uprzykrzyć im życie i oczekiwanie na potomka.

Tagi: Antonio de la Rúa, FC Barcelona, Gerard Piqué, shakira, shakira dziecko, shakira i gerard pique, shakira loca, shakira piosenki, shakira teledysk, shakira w ciąży, waka waka

SHAKIRA w ciąży ma powody do zmartwień

Shakira i Antonio De La Rua jeszcze razem w 2010. Czyżby autorce hitu Waka Waka robiło się niedobrze na myśl o swoim byłym...? ;)

fot: BULLS

Antonio de la Rúa i Shakira przez te wszystkie lata byli nie tylko parą, ale także partnerami w biznesie. W 2004 roku de la Rúa przejął pod swoje skrzydła całą markę Shakira. Po ich rozstaniu, według ich wspólnego oświadczenia – miał nadal zajmować się interesami swojej eks. Według Antonia, to były tylko puste słowa. Gdy media przestały interesować się ich rozstaniem, piosenkarka zrezygnowała z jego usług i miała nie uznać za stosowne wynagrodzenie go za wieloletnią pracę.

Teraz Antonio domaga się procentowego udziału w zyskach. Swoją dolę wycenił na 100 milionów dolarów! W pozwie stwierdził: Shakira próbuje pisać historię na nowo. Zaprzecza istnieniu jakiejkolwiek spółki i mojego wkładu w jej karierę. Być może teraz, gdy zaczęła nowy rozdział w swoim życiu, moja obecność jej przeszkadza, ale nie może zapominać, że byliśmy nie tylko parą, ale także partnerami w interesach. Jak sądzicie? Czy to tylko zemsta zazdrosnego byłego chłopaka, czy może Shakira rzeczywiście go wykiwała?

Zobacz: Shakira - Loca
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka Shakiry i Gerarda Pique!
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka ...

Shakira pochwaliła się zdjęciami swojego dziecka! Fotografie dziecka Shakiry i Gerarda Pique wrzucili na Facebooka. Zobacz jak wygląda syn Shakiry! Oto zdjęcia, które gwiazda zrobiła swojemu małemu synkowi. Swoim szczęściem piosenkarka podzieliła ...