szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SIMPLE: Lidia Kalita odchodzi z firmy. Nową projektantką Simple została Weronika Pietras

SIMPLE: Lidia Kalita odchodzi. Nową projektantką Simple została Weronika Pietras z ORSAY

Z Simple żegna się Lidia Kalita, twórczyni marki oraz główna projektantka. Kalita przez 20 lat tworzyła stroje i dodatki Simple. Teraz jej miejsce zajmie Weronika Pietras, która była związana z marką Orsay.

Tagi: LIDIA KALITA, LIDIA KALITA ODCHODZI Z SIMPLE, LIDIA KALITA SIMPLE, MAJA PALMA, NOWA PROJEKTANTKA SIMPLE, Orsay, PULS BIZNESU, simple, SIMPLE NOWA PROJEKTANTKA, WERONIKA PIETRAS, WERONIKA PIETRAS SIMPLE

SIMPLE: Lidia Kalita odchodzi. Nową projektantką Simple została Weronika Pietras z ORSAY

Lidia Kalita odchodzi z Simple.

fot: WBF

Spółka Simple Creative Products powstała w 1993 roku. Założyły ją dwie siostry - Lidia Kalita i Maja Palma. 13 lat później właścicielki Simple sprzedały swoją firmę Gino Rossi, który miał zająć się rozwojem biznesu, a Lidia i Maja miały projektować ubrania.

W 2011 roku z firmą pożegnała się Maja Palma. Teraz według informacji Pulsu Biznesu, z Simple odchodzi Lidia Kalita. Jej miejsce zajmie Weronika Pietras, która była związana z marką Orsay.

Nie wiadomo, dlaczego Lidia Kalita postanowiła rozstać się z Simple i co teraz zamierza robić. Wiadomo natomiast, że Simple nie pójdzie w stronę tanich sieciówek - tak twierdzi Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi.

Według Pulsu Biznesu, spółka wraz z nową projektantką mają zamiar podbić zagraniczne rynki.

Zobacz też: Kolekcja Simple CP na sezon wiosna lato 2013: Daga Ziober w roli głównej!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Lidia Kalita wiosna - lato 2014: Nowości z kolekcji Lidii Kality
Lidia Kalita wiosna - lato 2014: ...

Lidia Kalita prezentuje nową kolekcję na wiosnę lato 2014. Znajdziecie w niej piękne spódnice i sukienki, ale też nowoczesne topy czy bluzki. Zobaczcie co przygotowała Lidia Kalita na wiosnę lato 2014!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...