szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zuzanna i Julia Bijoch podbijają świat mody

SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i Zuzanna Bijoch?

Siostry Bijoch podbijają świat mody. Zuzanna i Julia Bijoch nie próżnują i wspólnie pracują na nazwisko. Pierwsza z nich zdobywa rynek high fashion, druga zaś stawia na komercję. Kim są siostry Bijoch?

Tagi: bijoch, julia bijoch, kim jest julia bijoch, kim są siostry bijoch, siostry bijoch, zuza bijoch, zuzanna bijoch

SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i Zuzanna Bijoch?

Julia i Zuza we wspólnej sesji

Jedne z najsłynniejszych sióstr w świecie mody. Zuzanna oraz Julia Bijoch. Pierwsza z nich, Zuza, znalazła się w czołówce najlepszych modelek na świecie. Czym zajmuje się Julia Bijoch?

Zobacz też: Nastolatka, która podbiła Nowy Jork. Kim jest ZUZANNA BIJOCH? >>>

Julia urodziła się w 1992 roku. Jest starszą siostrą jednej z najpopularniejszych polskich modelek Zuzanny Bijoch. To właśnie za namową Julki, Zuza postanowiła spróbować swoich sił w świecie mody. Razem zgłosiły się do agencji D'VISION, kiedy miały 13 i 15 lat. Młodszej z nich, ze względu na wzrost udało się zrobić zawrotną karierę i już jako 16-latka została twarzą domu mody PRADA. Starsza z sióstr jest o kilka centymetrów niższa (Zuza ma 175 cm, Julia 172 cm), co uniemożliwiło jej karierę w świecie high-fashion. Odnosi za to wielkie sukcesy w tzw. modelingu komercyjnym. Często pojawia się na okładkach magazynów, sesjach zdjęciowych oraz reklamach.

Obie dziewczyny poważnie myślą o swojej przyszłości. Wiedzą, że bycie na szczycie jest tylko chwilowe i trzeba mieć stały punkt zaczepienia. W przypadku Julii jest to stomatologia. Zuzanna myśli o rozpoczęciu studiów prawniczych. Wróżmy siostrom Bijoch świetlaną przyszłość!

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: kobi

Publikacja: 07.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!