szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Skandal na festiwalu w Cannes! [WIDEO]

Festiwal w Cannes 2014 jak na razie przebiega bez wpadek i skandali. Ale pewien fan zadbał, by nie było nudno. Wtargnął na czerwony dywan i dosłownie wsunął się pod sukienkę pewnej aktorki! Zobaczcie jak zareagowała gwiazda.

Tagi: america ferrera, cannes 2014, cate blanchett, festiwal w cannes 2014

festiwal w Cannes

fot: BULLS

Na premierze filmu Jak wytrenować smoka 2 podczas trwającego własnie festiwalu w Cannes doszło do zabawnego incydentu na czerwonym dywanie. Gdy ekipa filmowa pozowała przed obiektywami fotoreporterów, znienacka na dywan wtargnął młody fan i wsunął się pod sukienkę aktorki Ameriki Ferrery! Mężczyzna próbował ukryć się pod fałdami rozłożystej kreacji z kolekcji Georges Hobeika, ale ochroniarze zdołali go w porę odciągnąć.

Wybryk bardzo przestraszył Americę Ferrerę i stojącą obok niej Cate Blanchett. Obie gwiazdy nie kryły oburzenia zaistniałą sytuacją.

Okazało się, że za ten skądinąd niesmaczny żart odpowiedzialny jest ukraiński dziennikarz, Vitalij Sediuk. Nie jest to pierwszy tego typu incydent na jego koncie. W 2012 roku na premierze Facetów w czerni 3 mężczyzna próbował pocałować Willa Smitha, za co został przez niego spoliczkowany. W styczniu 2014 roku ukraiński dziennikarz zaskoczył Bradley'a Cooperna gali SAGAwards, kiedy to rzucił się na aktora i objął go w pasie.

Skandal z udziałem Vitalija Sediuka i Ameriki Ferrery na festiwalu w Cannes został zarejestrowany przez kamery. Zobaczcie, jak zareagowały gwiazdy i publiczność festiwalu.
Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również