szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autor programu ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER w sądzie?

ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: Bartek Cebeńko będzie miał proces?

Autor programu Śledzę Magdę Gessler z kłopotami! Procesem grozi mu właścicielka jednej z restauracji, którą odwiedził. Chodzi o lokal Matalmara na Śląsku. Czy Bartek Cebeńko stanie przed sądem?

Tagi: bartek cebeńko, śledzę magdę gessler, śledzę magdę gessler matalmara, śledzę magdę gessler proces

ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: Bartek Cebeńko będzie miał proces?

Bartek Cebeńko

fot: Facebook

Bartek Cebeńko, autor internetowego programu Śledzę Magdę Gessler ma problemy. To po ostatnim odcinku, w którym pokazał restaurację Matalmara na Śląsku. Rewolucja Magdy Gessler nie przyniosła w restauracji rezultatu, co widać także dziś. Bartek przekonał się o tym na własnej skórze. Główne zarzuty to sos z torebki, kiepsko urządzone wnętrze i niemiły personel.

Zobacz też: ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: wywiad z Bartkiem Cebeńko, autorem programu >>

Właścicielka lokalu grozi blogerowi procesem: Oddałam sprawę już do adwokata. Ja w przeciwieństwie do tego pana nie kłamię, tylko zawsze mowię prawdę - powiedziała Alicja Czysz portalowi Glamki.pl

Zobacz też: MAGDA GESSLER: śledzę Magdę Gessler - nowy program >>

Bartek Cebeńko w rozmowie z nami jednak zarzuty odpiera: Pokazałem to co zobaczyłem. Jedzenie było niesmaczne, pusta sala mówiła sama za siebie - wyjaśnia Bartek. A właścicielka restauracji nie daje za wygraną i dalej straszy autora programu sądem. Przy okazji wyraziła swoją opinię o Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler: Przejrzyjcie ludzie wreszcie na oczy! Na litość boską! Przejrzyjcie! Może wtedy zobaczycie pośród tego ogromnego kłamstwa tę małą prawdę. Bo ja mam tego serdecznie dość. W przeciwieństwie do tego całego chłamu ja mówię prawdę - powiedziała nam Alicja Czysz.

Zobacz też: ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: odcinek czwarty - restauracja Carska w Legionowie >>

Zobacz też: ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: odcinek piąty - MATALMARA >>

Co na to Bartek Cebeńko? Nie boję się procesu. To sprawa do umorzenia. Bezpodstawne argumenty właścicielki Matalmary mnie nie przekonują - zapewnia Bartek. Czy zamieszanie rzeczywiście skończy się sądem? Przypomnijmy, ze to nie pierwsza taka sprawa związana z tą restauracją. Rok temu jej właściciele oskarżyli o zniesławienie telewizję TVN. Procesu jednak nie było, bo sąd sprawę umorzył. Jak będzie w tym przypadku?

Autor: ko

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 10.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również