szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wezmą ślub?

ŚLUB EWY CHODAKOWSKIEJ: Kiedy ślub Ewy Chodakowskiej? Kim jest przyszły mąż Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska żoną? Trenerka już planuje swój ślub. Daty ceremonii jeszcze nie podała, ale przyznała, że przygotowania do uroczystości trwają. Jej wybranek to wieloletni narzeczony Lefteris Kavoukis.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska ślub, lefteris kavoukis, mąż chodakowskiej, narzeczony chodakowskiej

ŚLUB EWY CHODAKOWSKIEJ: Kiedy wyjdzie za mąż? Kim jest przyszły mąż Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wezmą ślub?

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska czeka na ślub! Trenerka wyjdzie za swojego narzeczonego - to grecki trener Lefteris Kavoukis. Chodakowska nie chciała zdradzić terminu uroczystości, ale w wywiadzie dla magazynu VIVA! przyznała, że przygotowania do ceremonii trwają. W ciepłej rozmowie z Olą Kwaśniewską trenerka potwierdziła, że zaślubiny niebawem: Na ślub szykujemy się już wkrótce. A co do dzieci, to nasz najpiękniejszy plan, ale musimy poczekać jeszcze parę lat - nie ukrywa Chodakowska. Jej przyszły mąż pochodzi z Grecji i szczęśliwa para spędza tam każdą wolną chwilę.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA: pomogła schudnąć Ani Guzik? Zobacz zdjęcia! >>

Zobacz też: Ewa Chodakowska w nowej kampanii domu mody Joanny Przetakiewicz LA MANIA! >>

A jak nowego członka rodziny przyjęli przyszli teściowie znanej Polki? Z otwartymi ramionami. Rodzice Lefterisa pokochali mnie, nazwali córką. Problem pojawił się dopiero, kiedy postanowiłam wrócić do Polski, zostawiając Lefterisa. Usłyszałam wtedy od jego mamy, że kobieta, która kocha swojego mężczyznę, nigdy nie wyjeżdża. Moje tłumaczenia na nic się nie zdały. Tylko czas mógł pokazać, że nasze rozstanie nie wynika z braku miłości, lecz z potrzeby podążania własną drogą - przyznała Ewa Chodakowska.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA na urlopie! Na wakacjach z Przetakiewicz! Zdjęcia! >>

Zobacz też: ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ w telefonie komórkowym! >>

Nie ukrywamy, że niecierpliwością czekamy na datę ślubu Ewy i Lefterisa. Trenerka wszystkich Polek w ślubnej sukni będzie na pewno prezentować się cudownie! A patrząc na tę wyjątkową parę, nie mamy wątpliwości, że po ślubie będą jeszcze szczęśliwsi niż dziś!

Zobacz też: ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ: efekty. Czy ćwiczenia Chodakowskiej są skuteczne? >>

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA w opałach! Czy straci swoje fanki? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 02.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...