szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska bierze ślub - znamy szczegóły ceremonii

ŚLUB EWY CHODAKOWSKIEJ. Szczegóły ceremonii. Co wiadomo o ślubie Chodakowskiej?

Ślub cywilny Ewy Chodakowskiej zaskoczył wszystkich. Ewa Chodakowska poszła również w pokazie La Manii w sukni ślubnej. A teraz instruktorka planuje wziąć ślub kościelny. Znamy jego szczegóły!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska na facebooku, ewa chodakowska ślub, ewa chodakowska ślub kościelny

ŚLUB EWY CHODAKOWSKIEJ. Szczegóły ceremonii. Co wiadomo o ślubie Chodakowskiej?

Ślub cywilny Ewy Chodakowskiej zaskoczył wszystkich. Ewa Chodakowska poszła również w pokazie LaManii w sukni ślubnej. A teraz instruktorka planuje wziąć ślub kościelny. Znamy jego szczegóły!

Ewa Chodakowska wzięła ślub na początku września 2013 roku. Na pokazie La Manii zaprezentowała suknie ślubną. A teraz planuje ślub kościelny. Znamy jego szczegóły!

Trenerka gwiazd zaskoczyła wszystkich, biorąc ślub 9 września 2013 roku. Na uroczystości obecni byli tylko najbliżsi pary. Cała ceremonia miała miejsce w Sanoku. Ewa Chodakowska poinformowała wszystko o swoim ślubie cywilnym za pośrednictwem Facebook'a, gdzie udostępniła zdjęcia zrobione przez jej przyjaciółkę.

Dzień po prywatnej uroczystości, instruktorkę czekało kolejne ważne wydarzenie. Ewa Chodakowska została gwiazdą pokazu La Manii. Zamykała ona show, prezentując piękną suknię ślubną. Podobno to właśnie podczas prezentacji kolekcji jej nowej przyjaciółki, Joanny Przetakiewicz, miała ponownie wyjść za mąż za Lefterisa Kavoukisa. W ostatniej chwili zmieniła zdanie. Podczas pokazu w Teatrze Wielkim, obecnych było wielu znajomych pary. Wtedy też odbyło się pierwsze wesele.

Za pomocą swojego konta na Facebooku, trenerka wszystkich Polek poinformowała, że szykuje się do kolejnego wesela, który odbędzie się 26 września!

 

Zobacz także: EWA CHODAKOWSKA: Będzie drugi ślub? Kiedy kościelny ślub Ewy Chodakowskiej?

Pewne jest, że na swoim ślubie kościelnym Ewa Chodakowska pójdzie w sukience, którą miała na sobie 10 września 2013, podczas pokazu La Manii. Gdzie odbędzie się ceremonia na razie jest tajemnicą. Z pewnością nie zabraknie na nim wielu bogatych znajomych trenerki, jej fanów oraz tłumów paparazzi.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ewie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Autor: kobi

Publikacja: 23.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...