szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa i Romain Zago: ślub już 13 czerwca 2013!

ŚLUB JOANNY KRUPY I ROMAINA ZAGO: historia ich burzliwego związku

Joanna Krupa i Romain Zago pobiorą się 13 czerwca 2013. Ślub pary był już wielokrotnie zapowiadany i odwoływany, ponieważ związek polskiej modelki i amerykańskiego bieznesmana przechodził liczne wzloty i upadki.

Tagi: dżoana krupa, Joanna Krupa, joanna krupa mąż, Joanna Krupa narzeczony, joanna krupa romain zago, joanna krupa suknia ślubna, joanna krupa ślub, Joanna Krupa wesele, josnns krupa romain zago ślub, romain zago, ślub joanny krupy

ŚLUB JOANNY KRUPY. Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia? Poznaj szczegóły ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago odbędzie się 13 czerwca 2013

fot: BULLS

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago będzie nie tylko niezwykłym dniem dla samych zakochanych, ale także wielkim wydarzeniem telewizyjnym. Para młoda zdecydowała bowiem powiedzieć sobie sakramentalne "tak" przed kamerami reality show, którego 34-letnia modelka jest gwiazdą. The Real Housewives of Miami za udział w uroczystości może zapłacić Joannie nawet dwa miliony dolarów.

Program był przyczyną rozmaitych nieporozumień między modelką i biznesmanem. W trakcie nagrywania odcinków sezonu skoncentrowana na pracy Joasia, często zaniedbywała narzeczonego, co doprowadziło nawet do ich rozstania. Trzeba jednak zaznaczyć, że to reality show doprowadził także do ostatecznego pojedynania pary. Twórcy The Real Housewives of Miami zachęcili zakochanych do odbycia poważnej rozmowy, podczas której po raz pierwszy porozmawiali szczerze o swoich oczekiwaniach i rozczarowaniach z nich się rodzących.

Dzisiaj sześcioletni związek ma się świetnie, a przypięczętowaniem uczucia będzie czwartkowa ceremonia ślubna. Dla Asi jest to pierwsze małżeństwo, Romain jest już rozwodnikiem. Znajomi pary przyznają, że Andrea, była żona Zago,wielokrotnie niepokoiła Polkę, ale po wymienieniu się obrączkami, Joanna Krupa na pewno przestanie się martwić byłą partnerką i skupi się na byciu najlepszą żoną, jaką Romain mógł sobie wymarzyć.

Najzabawniejsze wypowiedzi Joanny Krupy z programu Top Model >>

Zobacz także: Romain Zago. Kim jest narzeczony Joanny Krupy? >>

Najlepsze stylizacje polskiej modelki! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również