szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ślub Joanny Krupy. Jak wygląda suknia ślubna Joanny Krupy? Gdzie odbędzie sie wesele?

ŚLUB JOANNY KRUPY. Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia? Poznaj szczegóły ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago

Ślub Joanna Krupy i Romaina Zago już 13. czerwca 2013. Celebrytka od dłuższego czasu przygotowuje się do ceremonii, dzieląc się szczegółami z przygotowań na portalach społecznościowych. Kiedy i gdzie odbędzie się ślub Joanny Krupy? Jak wygląda suknia ślubna gwiazdy? Kto pojawi się na weselu? Oto szczegóły ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa suknia ślubna, joanna krupa ślub, krupa ślub, suknia ślubna joanny krupy, ślub joanny krupy, ślub joanny krupy kiedy, ślub krupy i zago

ŚLUB JOANNY KRUPY I ROMAINA ZAGO: historia ich burzliwego związku

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago odbędzie się 13 czerwca 2013

fot: BULLS

Joanna Krupa i Romain Zago już dawno mieli stanąć na ślubnym kobiercu, ale ciągle coś stawało im na przeszkodzie. Jednak teraz to już pewne: ślub Joany Krupy odbędzie się 13 czerwca 2013 roku. Do ceremonii zostało mało czasu, więc przygotowania idą pełną parą. Celebrytka stara się przy tym dzielić każdym szczegółem na portalach społecznościowych. Ostatnio fani mogli zobaczyć słodkości, jakie pojawią się w weselnym menu oraz obejrzeć zdjęcia z wieczoru panieńskiego Joanny Krupy.

Zobacz także: Tak się bawi Joanna Kupa na wieczorze panieńskim [ZDJĘCIA]>>>

Kiedy i gdzie odbędzie się ślub Joanny Krupy?

Joanna Krupa nie zdradziła, gdzie dokładnie odbędzie się ceremonia ślubna. Na zaproszeniu zamieszczonym na Facebooku widać tylko fragment, który informuje, że ślub Joanny Krupy odbędzie się 13. czerwca 2013 roku o godzinie 17.00. Przedtem państwa młodych i gości czeka mały poczęstunek. Możemy się jednak domyślać, że uroczystość będzie miała miejsce tam, gdzie kręcony jest reality show Housewives of Miami, w którym  występuje modelka. Jak donoszą zagraniczne media, ceremonia ma być filmowana na potrzeby programu.

Na ślubie z pewnością nie zabraknie znanych gości. Krupa zaprosiła m.in. aktorkę Denise Richards, swoją koleżankę z planu Karent Sierra oraz reżysera filmu Armageddon Michaela Baya. Cała ceremonia ma kosztować prawie pół miliona dolarów, z czego większą część sponsoruje stacja telewizyjna Bravo, w której emitowany jest program Housewives of Miami.

Suknia ślubna Joanny Krupy

To chyba najbardziej zagadkowa sprawa. Jakiś czas temu Joanna Krupa zamieściła na Facebooku zdjęcia z przymiarki sukni ślubnej i zapytała fanów, czy powinna wybrać ją na swoją uroczystość. Yes or no? - pytała Krupa. Swój wymarzony model upatrzyła w ekskluzywnym butiku Chagoury Couture w Beverly Hills. Suknia prezentuje się skromnie i elegancko: gorsetową górę bez ramiączek zdobią delikatne drapowania i srebrne akcenty w linii biustu, zaś szyfonowy dół układa się miękko, lekko rozszerzając się na boki. Czy to właśnie w tej kreacji Joanna Krupa pójdzie do ślubu?

Choć większość fanów głosowało na "tak", celebrytka miała wątpliwości. A wszystko przez srebrne buty na niebotycznym obcasie podobne do modeli Louboutin. To właśnie w nich Joanna pragnęła iść do ślubu. Nie mogę uwierzyć, że ślub jest już za 2 tygodnie! Muszę znaleźć strój pasujący do tych skarbów, ponieważ nie pasują do mojej sukni ślubnej - napisała o swoich butach na Twitterze. Czy to oznacza, że nagle musiała zmienić plany co do wyboru sukni ślubnej? Przekonamy się już 13 czerwca. Gwiazda z pewnością nie omieszka opublikować zdjęć ze ślubu na swoim fanpage'u.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również