szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa poszła do ślubu w megadrogiej kreacji

ŚLUB JOANNY KRUPY: jak wyglądała suknia ślubna Joanna Krupy? Co Joanna Krupa założyła na swój ślub?

Joanna Krupa wzięła ślub! Na ceremonii wyglądała olśniewająco! Według gości to był ślub prawdziwej księżniczki. Jaką suknię założyła Joanna Krupa? W czym modelka pojawiła się na ceremonii? Zobacz sama!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa slub, joanna krupa ślub, romain zago i joanna krupa, slub joanna krupa, suknia ślubna joanny krupy, ślub joana krupa, ślub joanny krupy, ślub joanny krupy zdjęcia

ŚLUB JOANNY KRYPY: jak wyglądała suknia ślubna Joanna Krupy? Co Joanna Krupa założyła na swój ślub?

Joanna Krupa poszła do ślubu w megadrogiej kreacji

fot: BULLS

Joanna Krupa poszła do ślubu ubrana w suknię za 30 000 dolarów. Zaprojektował ją Gilbert Chagoury. Modelka postawiła na tradycyjną biel. Joanna wybierając swoją suknię pamiętała też o tym, żeby podkreślić swoje walory. Zdobiony gorset pięknie podkreśl jej biust i odsłaniał ramiona.

Poza dekoltem, uwagę zwracały też kaskadowe falbany i odpinany 6-metrowy welon. Był zrobiony z jedwabnego tiulu, a doczepiono do niego górskie kryształy. Z kolei gorset był przyozdobiony diamentami Swarovskiego i dżetami w różnych rozmiarach.

Zobacz szczegóły ślubu Joanny Krupy >>

Przed ślubem Joanna Krupa bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, który na pewno zapamięta zarówno ona jak i jej przyjaciółki.

Zobacz: wieczór panieński Joanny Krupy >>

Organizacja ślubu pochłonęła pół miliona dolarów. Krupa i Zago nie musieli jednak dużo inwestować. Większość kosztów pokryje telewizja Bravo, która wykupiła prawa do transmisji wydarzenia.

Ślub z Romainem Joanna Krupa przekładała już kilka razy. W pewnym momencie nawet nie ukrywała, że walczyli ze sporym kryzysem w swoim związku. Modelka zdradziła, że problemy udało się pokonać dzięki szczerym rozmowom w ich reality-show The Real Housewives of Miami.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL wzięła ślub! Zobacz ślub Joanny Krupy! Kosztował miliony
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL ...

Joanna Krupa wyszła za Romaina Zago. Ślub odbył się w południowej Kalifornii. Impreza kosztowała gigantyczne pieniądze. Ale dla takiego efektu warto było! Zwłaszcza, że za całość zapłaciła amerykańska telewizja, która pokaże ślub ...