szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa chwali się weselem na Twitterze

ŚLUB JOANNY KRUPY: Joanna Krupa zachwycona weselem! Zobacz jak modelka ocenia swoją ślubną imprezę

Joanna Krupa najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. Polka wzięła ślub ze sowim ukochanym. Wybranek to Romain Zago. Modelka i biznesmen pobrali się w Kalifornii. Ceremonię ślubną zapamiętają na długo. Joanna Krupa podzieliła się swoimi wrażeniami na Twitterze.

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa slub, joanna krupa ślub, joanna krupa top model, joanna krupa twitter, romain zago i joanna krupa, slub joanna krupa, ślub joana krupa, ślub joanny krupy, ślub joanny krupy zdjęcia

ŚLUB JOANNY KRUPY: Joanna Krupa zachwycona weselem! Zobacz jak modelka ocenia swoją ślubną imoprezę

Joanna Krupa ze swoim mężem

fot: BULLS

Joanna Krupa nie ukrywa swojej radości ze ślubu z Romainem Zago. Gwiazda napisała na Twitterze: najbardziej niesamowita impreza weselna. A do swojego męża: gratulacje! kocham Cię! Joanna Krupa wzięła ślub 13.06.2013 w ekskluzywnym kompleksie hotelowym Park Hyatt Aviara Resort w Carlsbad w Kalifornii. Gośćmi uroczystości było 150 osób - nie tylko rodzina, ale też liczni celebryci. Joanna Krupa pojawiła się na ceremonii w pięknej białej sukni bez ramiączek stworzonej przez rzez projektanta Gilberta Chagoury.

Ślubu nie mógł się doczekać mąż Joanny, Romain Zago. Kilki dni przed ceremonią żartował na swoim profilu na Twitterze, że może powinien przyjąć nazwisko żony i nazywać się Pan Krupa:

 

 

Para młoda zdecydowała się pobrać przed kamerami reality show, którego 34-letnia modelka jest gwiazdą. Producent programu The Real Housewives of Miami za udział w uroczystości zapłaci milion dolarów.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL wzięła ślub! Zobacz ślub Joanny Krupy! Kosztował miliony
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL ...

Joanna Krupa wyszła za Romaina Zago. Ślub odbył się w południowej Kalifornii. Impreza kosztowała gigantyczne pieniądze. Ale dla takiego efektu warto było! Zwłaszcza, że za całość zapłaciła amerykańska telewizja, która pokaże ślub ...