szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazda Top Model nie jest już singielką!

ŚLUB JOANNY KRUPY: Joanna Krupa żoną Romaina Zago. Zobacz szczegóły ślubu Joanny Krupy!

Joanna Krupa i Romain Zago na zawsze razem! Para wzięła wreszcie ślub. Pobrali się po latach narzeczeństwa i kilku decyzjach o przełożeniu uroczystości. Jak wyglądał ślub Joanny Krupy?

Tagi: Joanna Krupa bohoboco, joanna krupa i romain zago, joanna krupa romain zago ślub, joanna krupa slub, joanna krupa ślub, romain zago sylwetka, ślub joanna krupa, ślub joanny krupy

ŚLUB JOANNY KRUPY: Joanna Krupa żoną Romaina Zago.  Zobacz szczegóły ślubu Joannay Krupy!

Gwiazda Top Model nie jest już singielką!

fot: BULLS

Joanna Krupa wyszła za mąż! Topmodelka wzięła ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym. Romain Zago to biznesmen i właściciel nocnego klubu. Długo odkładany ślub Joanny Krupy z Romainem Zago odbył się w San Diego. Był on w całości pokazany w reality show The Real Housewives of Miami.

Joanna Krupa nie raz przyznawała, że gdyby ślub nie był filmowany, nigdy by się na niego nie zdecydowała. Modelka długo więc czekała na telewizję, która zapłaci za ceremonię. Wreszcie się udało. Producenci reality show kupili resztki jej prywatności za milion dolarów. Ceremonia kosztowała ponad pół miliona.

Zobacz gdzie dokładnie odbyła się ceremonia ślubna Joanny Krupy >>

Poza gigantyczną ochroną ślubu i wesela, ogromne pieniądze trzeba było wydać na zbudowaną na wodzie scenę, kwiaty, miejsca noclegowe dla gości czy wynajem willi. Wśród gości było wielu celebrytów, m.in aktorka i była żona Charliego Sheena, Denise Richards, i reżyser filmowy Michael Bay. Na wesele można było wejść tylko na specjalne hasło. Każda osoba towarzysząca musiała zgodzić się na skan swojego dowodu osobistego. Wszystko to dla bezpieczeństwa.


Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL wzięła ślub! Zobacz ślub Joanny Krupy! Kosztował miliony
JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL ...

Joanna Krupa wyszła za Romaina Zago. Ślub odbył się w południowej Kalifornii. Impreza kosztowała gigantyczne pieniądze. Ale dla takiego efektu warto było! Zwłaszcza, że za całość zapłaciła amerykańska telewizja, która pokaże ślub ...