szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego. Co już wiemy o uroczystości?

Ślub Kasi Tusk to wiadomość numer jedne ostatnich dni. Córka premiera i znana blogerka wychodzi za swojego wieloletniego partnera Stanisław Cudnego. Sprawdźcie, co już wiadomo o ślubie Kasi Tusk!

Tagi: kasia tusk, stanisław cudny, ślub Kasi Tusk

Kasia Tusk

fot: WBF

Kasia Tusk bierze ślub! Ta wiadomość elektryzuje media od kilku dni. Córka premiera wychodzi za mąż za Stanisława Cudnego, z którym jest w związku od sześciu lat. O dobrej nowinie poinformował magazyn Party.

Według czasopisma ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego ma się odbyć na początku czerwca 2014 roku. Para ma powiedzieć sobie "tak" w rodzinnym Trójmieście. Na razie szczegóły uroczystości owiane są tajemnicą, bo jak przyznaje jeden z informatorów, para pragnie uniknąć zamieszana, jakie towarzyszyło ślubowi Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha.

Możemy jednak się domyślać, że ślub Kasi Tusk będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem mediów. W końcu za mąż wychodzi córka premiera, a do jedna z największych gwiazd polskiej blogosfery. Już same zaręczyny wzbudziły spore zainteresowanie wśród jej wielbicieli.

Sama Kasia do tej pory nie zdradziła się ani słowem na temat swojego ślubu. Nie odpowiada nawet na pytania fanek na blogu. Ale za to zręcznie kokietuje i wysyła znaki, że coś jest na rzeczy...

1. kwietnia, w Prima Aprilis, na swoim blogu zamieściła zdjęcie w białej sukience, z bukietem kwiatów. Podpis: I już po wszystkim... Jednak po kilku godzinach przyznała, że to żart. Niedawno Kasia Tusk znów zamieściła post na temat ślubu. To panna młoda jest najważniejsza, a wszelkie próby przyćmienia przez nas jej blasku są po pierwsze daremne, a po drugie - są naprawdę dużym nietaktem - czytamy. Czyżby kolejna aluzja do tego, co naprawę planuje blogerka?

Jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalne informacje o ślubie Kasi Tusk. Miejmy nadzieję, że blogerka już wkrótce sama pochwali się ta dobrą nowiną i zdradzi kilka szczegółów na temat przygotowań do uroczystości.

Czekamy z niecierpliwością!

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również