szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ślub Kasi Tusk to plotki? Komentuje Donald Tusk

Kasia Tusk bierze ślub - taka informacja obiegła wszystkie polskie media. Teraz doniesienia o ślubie córki postanowił skomentować Donald Tusk. Czy Kasia Tusk naprawdę wychodzi za mąż?

Tagi: donald tusk, kasia tusk, stanisław cudny, ślub Kasi Tusk

Kasia Tusk

fot: WBF

Ślubem Kasi Tusk i Stanisława Cudnego żyją wszystkie polskie media. Ostatnio magazyn Party poinformował, że para pobierze się w czerwcu w Trójmieście. Inne szczegóły ślubu blogerki i jej narzeczonego są objęte tajemnicą.

Zainteresowanie wokół ślubu Kasi Tusk nie powinno nikogo dziwić. W końcu Kasia jest córką jednej z najważniejszych osób w państwie. Jednak co ciekawe, Donald Tusk, wydaje się być zaskoczony wszystkimi medialnymi doniesieniami. Czyżby więc informacje o ślubie Kasi Tusk były tylko plotkami?

Przeczytaj więcej o Kasi Tusk

Jestem osobą dość dobrze poinformowaną o planach i sytuacji mojej córki. W dzienniku "Fakt" dowiedziałem się, że bierze nagle i niespodziewanie ślub, prawdopodobnie jest w ciąży. Sama była bardzo zaskoczona tą informacją. Ja wiem, generalnie pewnie należy się z tego śmiać, nam rzadko kiedy jest do śmiechu po publikacjach  "Faktu" szczerze powiedziawszy coraz rzadziej - powiedział Donald Tusk w rozmowie z dziennikiem.pl. - I to jest w ogóle bardzo ciekawy materiał. On ma jedną wadę - nie ma wiele wspólnego z prawdą. Mam nadzieję, że Kasia i Stasiu wezmą ślub jak najszybciej, no bo już powiedziałem: "im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny", tak to w życiu pewnie jest. Ale zrobią co uważają za stosowne. Niewykluczone, że w tym roku uwiją sobie to gniazdko, to też nie jest takie łatwe, ale dobrze się mają. Natomiast ja byłbym najszczęśliwszy gdybym dostał w prezencie trzeciego wnuka, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo - dodał premier.

Myślicie, że Kasia Tusk rzeczywiście wyjdzie za mąż w czerwcu?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 30.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również