szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ŚLUB Kasi Tusk. WIEMY, czy Kasia Tusk wzięła ślub!

Czy Kasia Tusk wzięła ślub?! Od kilku dni nie cichną głosy na temat ślubu Kasi Tusk ze Stanisławem Cudnym. Czy faktycznie córka premiera wyszła za mąż? TYLKO U NAS dowiecie się, czy w sobotę 28 czerwca miał miejsce ślub Kasi Tusk!

Tagi: czy Kasia Tusk wzięła ślub, kasia tusk, Kasia Tusk ślub, ślub Kasi Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk

fot: WBF

Wiadomość o ślubie Kasi Tusk zelektryzowała całą Polską. Choć od dawna mówiło się, że córka premiera w czerwcu tego roku weźmie ślub, to jednak nie podano żadnych szczegółów ceremonii. Co więcej, sami zainteresowani nie wspomnieli ani słowem o tym, kiedy i gdzie ma się odbyć uroczystość, co tylko rozbudziło ciekawość opinii publicznej.

CZYTAJ TAKŻE: KASIA TUSK JEDNAK WZIĘŁA ŚLUB?!

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego miał się odbyć w sobotę 28 czerwca w Nowym Mieście Lubawskim. Okazuje się, że Kasia Tusk wzięła ślub w innym miejscu. Jedno jest pewne - córka premiera i blogerka jest już PO ślubie!

O tym, że Kasia Tusk zmieniła stan cywilny, poinformował jeden z mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego. Co więcej, zdradził, dlaczego para zdecydowała się zorganizować wesele w pobliskim Głęboczku.

CZYTAJ TAKŻE: KASIA TUSK KOMENTUJE SWÓJ ŚLUB!

- Wszyscy bawili się w MOSiRze na obchodach święta miasta. W miasteczku pojawiło się wprawdzie dużo policji, ale każdy myślał, że to po prostu w związku z obchodami. Dopiero potem w miasto poszła plotka o tym, że to Kasia Tusk wzięła ślub i od tej pory wszyscy o tym mówią. Wesele zorganizowali podobno w pięknym SPA w Głęboczku - zdradził w rozmowie z AfterParty.pli mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego.

A więc jednak odbył się ślub Kasi Tusk! Młodej parze gratulujemy i życzymy szczęścia! :)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również