szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ślub Lewandowskiego i Stachurskiej. Przy jakiej muzyce bawili się goście wesela?

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO: Przy czym bawili się goście wesela Roberta Lewandowskiego?

Znamy kolejne szczegóły ślubu Roberta Lewandowskiego! Najpopularniejszy polski piłkarz wyszedł za Annę Stachurską 21.06.2013. Wiemy już, jak wyglądała i kto zaprojektował suknię ślubną żony Lewandowskiego, kto bawił się na weselu i ile kosztowało. A przy jakiej muzyce bawili się goście wesela Roberta?

Tagi: blaszczykowski slub, goscie slubu lewandowskiego, kto byl na slubie lewandowskiego, lewandowski robert, robert lewandowski, szczegoly wesela roberta lewandowskiego, szczesny wesele lewandowskiego, wesele lewandowskiego

ROBERT LEWANDOWSKI: co pokaże w meczu z Realem? Kim jest jego największa fanka, Anna Stachurska?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

fot: WBF

Po ślubie Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej przyszedł czas na huczne wesele. Goście młodej pary, wśród których znaleźli się m.in. Wojciech Szczęsny z dziewczyną i Sławomir Peszko (świadek) po uroczystości w kościele w Serocku udali się do dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych pod Nowym Dworem Mazowieckim.

Zobacz: Ślub Lewandowskiego bez Błaszczykowskiego i Piszczka! >>

Na weselu Lewandowskiego bawiło się 300 gości. O oprawę muzyczną imprezy zadbał znany z Teleexpressu Marek Sierocki. Przy czym bawili się goście Lewandowskiego? Zaczęło się dość nietypowo. Jak informuje Fakt, pierwszą piosenką był klasyk lat 80-tych - Sade i jej Smooth Operator. Kolejnymi hitami, które mogli usłyszeć goście wesela były Mercy Duffy, Tyle słońca w całym mieście Anny Jantar, Rolling in the deep Adele i Moves Like Jagger Maroon 5.

Zobacz: Suknia ślubna Anny Stachurskiej. Kto ją zaprojektował? >>

Robert Lewandowski postawił więc na eleganckie granie? Nic z tych rzeczy. Z czasem, kiedy kelnerzy roznieśli już odpowiednią ilość drinków i kieliszków z zimną wódką, impreza zaczęła się na dobre. Z głośników popłynęły m.in. takie weselne pozycje obowiązkowe jak Jesteś szalona zespołu Boys i Ona tańczy dla mnie grupy Weekend. Takim hitom nie można się oprzeć na zabawie weselnej nawet za 300 tysięcy złotych! ;)

Zobacz: Maroon 5 - Moves Like Jagger:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również