szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy szczegóły ślubu Roberta Lewandowskiego!

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO! Robert Lewandowski ożeni się z Anną Stachurską! Zobacz gdzie i kiedy będzie wesele

Lewandowski bierze ślub! To już w sobotę 22 czerwca! Piłkarz ożeni się ze swoją narzeczoną Anną Stachurską. Są parą już od ponad pięciu lat. Znamy szczegóły ich ślubu i wesela! Zobacz gdzie będą się bawić i jakie atrakcje przygotowali dla swoich gości!

Tagi: lewandowski, lewandowski robert, lewandowski ślub, lewandowski śłub, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski narzeczona, robert lewandowski planuje ślub, robert lewandowski ślub, ślub lewandowskiego

Ślub Roberta Lewandowskiego jeszcze tej wiosny?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska są parą od ponad 5 lat. Teraz zamierzają się pobrać.

fot: Facebook

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej to jeden z najgorętszych tematów! Uroczystość już 22.06.2013. Wesele na kilkuset gości będzie wyglądać jak z bajki. Wyjątkowa ceremonia odbędzie się w sielskiej atmosferze pod Warszawą. Znamy szczegóły tego wielkiego wydarzenia! Po ślubie w kościele, para młoda pojedzie na lotnisko w Modlinie, skąd helikopter zawiezie ich do Trąbek Nowych. To tam zaplanowano wesele Lewandowskiego. 300 osób będzie bawiło się w przepięknym dworku.

Na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji: prezenty będą rozdawać anioły na szczudłach, a goście zmęczeni tańcem będą mogli zrelaksować się masażem stóp, który będzie robić masażystka sprowadzona z Bali. Z kolei ci, którzy pragną mocnych wrażeń będą mogli wziąć udział w widokowych lotach motolotnią i samolotem.

Wiadomo też, że Robert Lewandowski i Anna Stachurska wybierają się w podróż poślubną. Para poleci na nią tuż po weselu. Miejsce bardzo malownicze - Seszele. Wygląda na to, ze jeśli sprawdzą się te doniesienia, to ślub Lewandowskiego będzie jednym z najbardziej wystawnych w historii polskiego showbiznesu.

Autor: ko

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...