szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski wziął ślub!

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO ZDJĘCIA: czy wypłyną zdjęcia z wesela?

Ślub Lewandowskiego odbył się w sobotę 22.06.2012. Piłkarz poślubił Annę Stachurską, która była jego narzeczoną przez ponad pięć lat. Uroczystość z weselem kosztowała ponoć ćwierć miliona złotych. Czy z imprezy wyciekną zdjęcia?

Tagi: lewandowski ślub, lewandowski ślub zdjęcia, lewandowski zdjęcia, slub lewandowskiego zdjecia, slub lewandowskiego zdjęcia, ślub lewandowskiego, ślub lewandowskiego zdjecia, ślub lewandowskiego zdjęcia

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06.2013. Gdzie Lewandowski poślubił Annę Stachurską?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska, czyli przyszła młoda para

fot: Super Express

Ślub Lewandowskiego to największe towarzyskie wydarzenie ostatnich miesięcy w Polsce. Robert Lewandowski poślubił Annę Stachurską w kościele świętej Anny w Serocku. Po uroczystości młoda para zaprosiła gości na wesele. Prawie 300 osób pojechało do XIX-wiecznego dworku Złotopolska Dolina w we wsi Trębki Nowe pod Warszawą. Robert Lewandowski i Anna Stachurska polecieli tam helikopterem. Za muzykę na weselu odpowiedzialny jest Marek Sierocki.

Czekamy na zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Może być o nie trudno, bo o prywatność młodej pary i ich gości dba pokaźna grupa ochroniarzy. Zabezpieczą oni wszystkie drogi dojazdowe do dworku, żeby nie dostali się tam fotoreporterzy, którzy czyhają na pikantne zdjęcia. Ale wierzymy, że polscy paparazzi znajdą sposób, żeby dostać się na to bajeczne wesele. W końcu ślub Lewandowskiego to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Kucharz weselny serwuje same wykwintne potrawy, a kelnerki częstują gości egzotycznymi drinkami. Zmęczeni weselnicy mogą odpocząć w pięknych ogrodach. Czekają też jednak inne atrakcje: pływanie po Wiśle motorówką, wyprawa na polowanie czy spływ kajakowy.

Zobacz też: menu na weselu Roberta Lewandowskiego >>

A plotki mówią, że wśród zaproszonych gości są m.in. trener Borussi Dortmund Juergen Klopp, piłkarze Marco Reus i Mario Goetze. Są też Grzegorz Wojtkowiak i Seweryn Gancarczyk czyli koledzy Lewandowskiego z czasów, gdy grał w Lechu Poznań.

Zobacz też: jakie gwiazdy pojawiły się na ślubie piłkarza? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...