szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski i Anna Stachurska wzięli ślub (zdjęcia)

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO. Zdjęcia? Robert zabronił robienia zdjęć!

Robert Lewandowski wziął ślub z Anną Stachurską! Czy wypłyną zdjęcia ze ślubu Lewandowskiego? Wszyscy czekamy, aż któryś z gości zdradzi szczegóły uroczystości! Pan młody zabronił gościom robienia fotek!

Tagi: lewandowski ślub, lewandowski ślub zdjęcia, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, slub lewandowskiego zdjecia, slub lewandowskiego zdjęcia, ślub lewandowskiego, ślub lewandowskiego zdjęcia

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO ZDJĘCIA: Robert Lewandowski wziął ślub z Anną Stachurską!

Robert Lewandowski i Anna Stachurska w czasie ślubu 22.06.2013

fot: Radek Pietruszka/PAP

Ślub Lewandowskiego za nami. Jego żoną została Anna Stachurska. Gdzie znaleźć zdjęcia ze ślubu Lewandowskiego? Będzie ciężko... Robert zadbał o to, by fotoreporterzy nie przeszkadzali w ceremonii!

W sobotę 22.06.2013 w kościele w Serocku pod Warszawą oboje powiedzieli sakramentalne TAK. Szczegóły ślubu od kilku tygodni wzbudzają ogromne zainteresowanie. Od ponad miesiąca pojawiają się plotki m.in. o miejscu i dacie tego wydarzenia. Goście ponoć do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie odbędzie się uroczystość.

Zobacz: Ślub Lewandowskiego bez Błaszczykowskiego i Piszczka!>>

Niemiecka gazeta Bild ustaliła, że wesele kosztowało niemal ćwierć miliona euro. Młoda para zaprosiła na uroczystość m.in. kolegów Lewandowskiego z boiska. Świadkiem pana młodego był Sławomir Peszko - kolega piłkarza Borussii Dortmund z czasów wspólnych występów w Lechu Poznań.

Zobacz: Kim jest żona Roberta Lewandowskiego, Anna Stachurska? >>

Robert Lewandowski i Anna Stachurska urodzili się w 1988 roku. Poznali się w 2007 roku na seminarium integracyjnym dla studentów warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Żona piłkarza także jest sportowcem. Na co dzień trenuje karate. Zdobyła m.in. tytuł mistrzyni Europy.

Autor: ko

Zdjęcia: Radek Pietruszka/PAP

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również