szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepszy polski piłkarz weźmie ślub już 15 czerwca 2013. Kto jest zaproszony?

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 22.06:2013. Jakie gwiazdy pojawią się na ślubie piłkarza?

Robert Lewandowski już nie do wzięcia! Jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii powie tak, już 22 czerwca 2013 roku. Piłkarz i jego narzeczona zaprosili mnóstwo gości, a przyjęcie nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego ma być niezwykle okazałe. Jakie gwiazdy pojawią się na ślubie piłkarza?

Tagi: kto będzie na ślubie, lewandowski, lewandowski robert, lewandowski stachura, lewandowski ślub, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski planuje ślub, robert lewandowski ślub

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06:2013. Jakie gwiazdy pojawią się na ślubie piłkarza?

Robert Lewandowski, nieustępliwy na boisku i w życiu

fot: BULLS

Szczegóły ślubu i wesela Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej to wciąż głęboko skrywana tajemnica. Jak mówią znajomi pary, młodzi cenią sobie mocno swoją prywatność, stąd do mediów przedarła się tylko informacja o miejscu, gdzie piłkarz z narzeczoną powiedzą sobie tak i bawić się będą wraz z gośćmi do białego rana. Kogo zaprosił Robert Lewandowski?

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06.2013. Gdzie Lewandowski poślubi Annę Stachurską?

Jak mówią koledzy z Borussii i reprezentacji, Lewandowski to indywidualista, nieustępliwy, uparty chadzający własnymi drogami. Nie sposób jednak w pojedynkę bawić się na weselu, stąd należy wnosić, że sporo gwiazd piłkarskich znajdzie się w tym najważniejszym dniu, tuż za Robertem. Jedyne pewne nazwisko, które się pojawia w kontekście ślubu piłkarza, to Sławomir Peszko. Panowie grali razem w Lechu Poznań i reprezentacji Polski. Peszko będzie świadkiem Lewandowskiego.

Trudno także wyobrazić sobie, by wśród 250 gości zabrakło najbliższych kolegów Roberta z drużyny: Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka. Mimo że niejednokrotnie pojawiały się plotki, ze trio z Dortmundu razem sie nie trzyma, w tym jakże ważnym dniu raczej zagrają razem. Na przyjęciu zobaczymy także Wojciecha Szczęsnego, naszego czołowego bramkarza, grającego na co dzień w lidze angielskiej. Lewandowski i Szczęsny przyjaźnią się w reprezentacji, nie tak dawno odpoczywali nawet razem niedaleko Giżycka. W kontekście ślubu przewija się również nazwisko Marcina Wasilewskiego, kolejnego reprezentanta Polski. Czy na ślub dotrze również trener Borussii, Jurgen Kloop?

Niewykluczone, że życzenia złożą Robertowi niemieckie gwiazdy Borussii i Bayernu: Marco Reus i Mario Goetze. Mówi się, że Lewandowski przyjaźni się i z jednym i drugim. Okazuje się, że inne dyscypliny sportowe również będą reprezentowane na ślubie Roberta. Zaproszenie otrzymał Grzegorz Tkaczyk, reprezentant Polski w piłce ręcznej.

Robert Lewandowski nigdy nie był typem celebryty i trudno było zauważyć go na licznych rautach i bankietach. Czy na weselu zagości też śmietanka polskiego showbiznesu? Miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy.

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06.2013. Stać go na drogie wesele!


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również