szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wiemy gdzie Robert Lewandowski poślubił Annę Stachurską!

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 22.06.2013. Gdzie Lewandowski poślubi Annę Stachurską?

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22.06.2013. To jedno z najważniejszych wydarzeń towarzyskich 2013 roku. Ceremonia zorganizowana została w dworku Złotopolska Dolina. Posiadłość jest położona 50 kilometrów od Warszawy.

Tagi: lewandowski, lewandowski robert, lewandowski stachura, lewandowski ślub, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski planuje ślub, robert lewandowski ślub

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06.2013. Gdzie Lewandowski poślubił Annę Stachurską?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska, czyli przyszła młoda para

fot: Super Express

Robert Lewandowski i Anna Stachurska pobiorą się 22 czerwca 2013. Piłkarz i jego żona - mistrzyni karate - zaprosili na swój ślub ponad 250 gości. Wszyscy bawili się w dworku Złotopolska Dolina za Nowym Dworem Mazowieckim pod Warszawą. Miejsce długo trzymane było w tajemnicy - niektórzy goście dostawali nawet zaproszenia bez adresu, który miał być podany dopiero na kilka dni przed ceremonią.

 

Wiadomo jednak, że świadkiem Roberta Lewandowskiego będzie Sławomir Peszko - jego dawny kolega z Lecha Poznań i reprezentacji Polski. Niemiecki Bild ustalił, ze cała impreza ma kosztować ćwierć miliona złotych. Rezydencja, w której odbędzie się ślub reklamuje swoje wesela jako zabawy w klimatach rodem z Pana Tadeusza. Przyszła para młoda zorganizowała bardzo wystawne wesele, bo wybrany przez nich dwór oferuje iście szlacheckie warunki: sielska, anielska wieś z posmakiem szlacheckiej tradycji i atrakcjami iście XIX-wiecznych uciech. Dwór Złotopolska Dolina to wymarzone miejsce na wesele, w którym poczuć można klimat dawnej arystokracji, ale też zasmakować w nowoczesności - czytamy na stronach internetowych dworku.

Lewandowski i Stachurska bardzo dbają o prywatność, dlatego zdjęcia z ich ślubu prawdopodobnie nigdy nie przeciekną do mediów.

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 15.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również