szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ślub Roberta Lewandowskiego bez jego kolegów z klubu. Piszczek i Błaszczykowski nie przyjdą

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Błaszczykowski i Piszczek nie dostali zaproszenia!

Lista gości ślubu Roberta Lewandowskiego bez Kuby Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka. Koledzy Lewego z klubu Borrusia Dortmund nie będą bawić się na ślubie piłkarza 22.06.2013. Dlaczego?

Tagi: blaszykowski kuba, goscie slub lewandowskiego, kiedy slub lewandowskiego?, kuba blaszczykowski, lukasz piszczek, robert lewandowski, robert lewandowski slub, slub roberta lewandowskiego

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 15.06.2013. Gdzie Lewandowski poślubił Annę Stachurską?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska, czyli przyszła młoda para

fot: Super Express

Robert Lewandowski i Anna Stachurska wezmą ślub w sobotę 22.06.2013. Kto będzie bawił się na weselu Lewandowskiego? Z pewnością nie będą to jego koledzy z boiska. Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek nie dostali zaproszeń!

Zobacz: Ślub Roberta Lewandowskiego: co będą jeść goście wesela? >>

Chyba nikt nie będzie miał już wątpliwości, że Lewandowskiego i Błaszczykowski od lat nie przepadają za swoim towarzystwem. Źródłem konfliktu był podobno pierwszy trening Lewego w barwach Borrusi. Lewandowski miał wtedy "założyć siatkę" Błaszczykowskiemu, czy kopnął piłkę tak, że przeszła między nogami kapitana polskiej reprezentacji. Wściekły Błaszczykowski miał wtedy powiedzieć: Ośmieszyłeś mnie. Nigdy więcej już tego nie rób!

Zobacz: Data ślubu Lewandowskiego była zmyłką? >>

Fakt dotarł do listy gości ślubu Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej. Znalazły się na nich dwa nazwiska klubowych kolegów piłkarza. Zamiast Błaszczykowskiego i Piszczka, na weselu będą się jednak bawić Goetze i Reus. Co ciekawe, Piszczek był rozpatrywany jako poważny kandydat na świadka w trakcie ceremonii!

Pozostaje mieć nadzieję, że kiedy panowie wychodzą na boisko, zostawiają niechęć do siebie w szatni...

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 21.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również