szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wesele słynnego piłkarza będzie pełne przysmaków i niespodzianek

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Co będą jeść weselni goście Roberta Lewandowskiego?

Ślub i wesele Roberta Lewandowskiego już 22 czerwca 2013 roku. Anna Stachurska i słynny piłkarz wraz z zaproszonymi gośćmi bawić się będą w dworku Złotopolska Dolina koło Zakroczymia. Na jakie specjały kulinarne oraz niespodzianki mogą liczyć goście Roberta Lewandowskiego?

Tagi: co do jedzenia na weselu lewandowskiego, jakie menu, lewandowski, lewandowski robert, lewandowski stachura, lewandowski ślub, menu wesele lewandowskiego, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski ślub

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Co będą jeść weselni goście Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski raczej nie zaprosił Sergio Ramosa

fot: BULLS

Robert Lewandowski dołączy niebawem do kolegów z reprezentacji: Łukasza Fabiańskiego i Radosława Majewskiego, którzy zostali świeżo upieczonymi mężami. Huczne wesele piłkarza Borussi odbędzie się z dworku Złotopolska Dolina. Jakie menu przygotuje restauracja na ten niepowtarzalny wieczór. Na jakie niespodzianki mogą liczyć goście.

Jak dowiedział się Super Express, goście Anny Stachurskiej i Roberta Lewandowskiego, bawić się będą w największej sali, a do dyspozycji pozostanie także altana, w której będą serwowane dania z grilla. Na jakie specjały mogą liczyć goście? Jeśli chodzi o zupy, może to być na przykład: Zupa neapolitańska z białą kiełbasą lub krem z brokułów z gorgonzolą i płatkami migdałów. Nie zawiodą się także wielbiciele mięs, kuchnia może zaserwować polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym lub sztufadę wołową w sosie musztardowym. Smakołyki znajdą również sympatycy sałatek i przekąsek: Terina mięsna  pieczona w bekonie podana z ćwikła lub sałatka z marynowaną pulardą w occie balsamicznym, powinny zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Na jakie jeszcze atrakcje mogą liczyć weselnicy? Jeżeli młodzi nie poskąpią grosza, odbędzie się pokaz sztucznych ogni wraz ze specjalną oprawą muzyczną, błyszczeć będzie czekoladowa fontanna z owocami, a na specjalne życzenie barman będzie serwował wymyślne drinki. Tylko pozazdrościć udziału w takiej imprezie!

Czytaj także:

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 22.06:2013. Jakie gwiazdy pojawią się na ślubie piłkarza?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również