szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski i Anna Stachurska planują ślub

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO wiosną 2013?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska to chyba najpiękniejsza para polskiego sportu. Piłkarz Borussii zawsze może liczyć na wsparcie swojej ukochanej. Wkrótce Stachurska i Lewandowski staną na ślubnym kobiercu! Dowiedz się, co Anna Stachurska najbardziej ceni w swoim partnerze.

Tagi: kim jest anna stachurska, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski dziewczyna, robert lewandowski narzeczona, robert lewandowski planuje ślub, robert lewandowski prywatnie

Ślub Roberta Lewandowskiego jeszcze tej wiosny?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska są parą od ponad 5 lat. Teraz zamierzają się pobrać.

fot: Facebook

Robert Lewandowski i Anna Stachurska od początku nie ukrywali swojej zażyłości przed mediami. Para często pojawia się na galach sportu i branżowych imprezach. Stachurska i Lewandowski już w czerwcu zeszłego roku wyznali, że planują ślub. Niestety w organizacji ceremonii przeszkadzają młodym liczne wyjazdy Roberta związane z grą Borussii Dortmund. A 4 gole wbite Realowi Madryt nie ułatwią im zadania, bo zainteresowanie Lewandowskim rośnie!

Stachurska przyznaje, że w Robercie najbardziej ceni chłopięcą nieśmiałość i skromność. Mimo ogromnych sukcesów, "Lewy" pozostaje w głębi tym samym chłopakiem ze Znicza Pruszków, którego kiedyś poznała Ania. Ukochana często podróżuje razem z piłkarzem i wspiera go, kibicując z trybun. Po meczach półfinału Ligi Mistrzów nie szczędziła słów uznania dla zdolnego napastnika.

Ania i Robert są parą już od 6 lat. Spotkali się w 2007 roku na zjeździe studentów AWFu. Początkowo Lewandowski myślał, że Stachurska jest baletnicą. Nic bardziej mylnego! Ania to wielokrotna mistrzyni Europy w karate oraz wicemistrzyni świata w karate tradycyjny. Nic więc dziwnego, że zakochanych łączy bardzo wiele - miłość do sportu, zdrowy styl życia oraz... dobry gust. Wszędzie prezentują prosty, ale elegancki ubiór, a ich stylizacje świetnie ze sobą korespondują. Czekamy na propozycje sukien ślubnych dla partnerki Lewandowskiego! A może Ani będzie wygodniej w kimonie?

Autor: kczezyk

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 10.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również