szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Avon ma nowe ambasadorki produktów do makijażu

SOCHA, KORONIEWSKA I HERBUŚ - ambasadorki kosmetyków do makijażu AVON

Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska i Edyta Herbuś - twarzami nowych kosmetyków do makijażu Avon. Gwiazdy będą reklamować linię produktów specjalnie na lato 2013. Jak aktorki wyglądały na prezentacji produktów?

Tagi: avon, avon edyta herbuś, avon herbuś, avon koroniewska, avon małgorzata socha, avon socha, edyta herbuś, herbuś edyta, Joanna Koroniewska, koroniewska avon, koroniewska joanna, Małgorzata Socha, małgorzata socha avon, socha avon, socha małgorzata

SOCHA, KORONIEWSKA I HERBUŚ - ambasadorki kosmetyków do makijażu AVON

Avon ma nowe ambasadorki produktów do makijażu

fot: Avon

Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, i Edyta Herbuś są ambasadorkami nowej kolekcji do makijażu Avon. Nowa paleta barw przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom kosmetycznych trendów.

Na pokazie produktów Małgorzata Socha pojawiła się w długiej, zwiewnej pomarańczowej kreacji Bizuu, która subtelnie maskowała jej ciążowy brzuszek. Edyta Herbuś miała na sobie letni turkus, a Joanna Koroniewska krótką kobaltową sukienkę. Nowości kosmetyczne na własnej skórze przetestowały też projektantka Joanna Klimas i dziennikarka Beata Sadowska. Firma - światowy lider na rynku kosmetycznym - od 20 lat dba o piękno kobiet. To jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmuje problemy kobiet, takie jak: rak piersi czy przemoc w rodzinie.

Avon od lat współpracuje ze światowymi gwiazdami filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku globalną ambasadorką marki jest światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Z Avon współpracują też: wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. W 2012 roku Avon zaczął współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Agustinem Egurrolą. W 2013 roku do grona ambasadorów marki AVON zaproszono też Małgorzatę Sochę.Autor: ko

Zdjęcia: Avon

Publikacja: 26.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również