szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justyna Steczkowska żałuje "Gwiazd na lodzie"

JUSTYNA STECZKOWSKA: Żałuję występu w GWIAZDY TAŃCZĄ NA LODZIE!

Justyna Steczkowska nie jest zadowolona z udziału w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Artystka po latach zdradza szczegóły kompromitujących występów w telewizyjnym show.

Tagi: doda i steczkowska, dody bez, dodzie, Dorota Rabczewska, gwiazdy na lodzie, gwiazdy tancza na lodzie, justyna steczkowska, justynasteczkowska, justyny steczkowskiej, plotki gwiazd, plotki z życia gwiazd, steczkowska justyna, taniec z gwiazdami

STECZKOWSKA: Żałuję występu w Gwiazdy tańczą na lodzie!

Justyna Steczkowska po latach przyznaje, że żałuje występu w telewizyjnym show

fot: Piotr Grzybowski / Super Express

Justyna Steczkowska ocenia program jako jeden z najgorszych w polskiej telewizji. W wywiadzie dla Twojego Stylu piosenkarka przekonuje, że wystąpiła w nim tylko dla pieniędzy, których brakowało jej na wydanie płyty i przyznaje, że udział w show to nie był dobry pomysł.

W sprawach muzycznych nie mam do siebie pretensji. Ale dziś wiem, że nie powinnam była zgodzić się na udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie - wyznała artystka. Ilość niezasłużonych nieprzyjemności, jakie musiałam znieść, była zbyt duża - dodała. W jednym z programów Doda zarzuciła Steczkowskiej, że ta jest za stara. Dla Steczkowskiej to był policzek, który jak się okazuje boli ją do dziś...

Justyna Steczkowska jest obecnie jurorką innego telewizyjnego show - The Voice Of Poland 2 w TVP2. Finał programu 18 maja 2013 o godz. 20.00. O wygraną powalczą Michał Sobierajski z drużyny Justyny Steczkowskiej, Natalia Nykiel z drużyny Patrycji Markowskiej, Dorota Osińska z drużyny Tomsona i Barona oraz Natalia Sikora z drużyny Marka Piekarczyka.

O tym, kto wygra program The Voice Of Poland 2 zdecydują widzowie w głosowaniu.

Zdjęcia: Piotr Grzybowski / Super Express

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również