szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Steven Meisel autorem zdjęć do kalendarza Pirelli

Kalendarz Pirelli to prawdziwy biały kruk, dostępny jedynie dla kolekcjonerów. W tym roku, zdjęcia przygotuje amerykański fotograf, Steven Meisel. Zobaczcie, czego możemy spodziewać się po kalendarzu Pirelli 2015!

Tagi: kalendarz Pirelli, pirelli 2015, steven meisel

Steven Meisel autorem zdjęć do kalendarza Pirelli

Co roku, kalendarz Pirelli sprawia, że oczy znawców mody, fotografii czy po prostu wielbicieli pięknych kobiecych ciał, zwracają się w stronę dwunastu stron zawierających unikalne zdjęcia najlepszych fotografów świata. Jak podaje dziennik Telegraph, w tym roku, nad najnowszą edycją kalendarza będzie pracował kontrowersyjny, ale też niebywale zdolny amerykański fotografik - Steven Meisel.

Steven jest stałym współpracownikiem włoskiego Vogue'a, słynie z nietypowych, charakterystycznych sesji zdjęciowych. To mistrz portretu, ale też grupowych ujęć w ciekawej scenografii. Steven Meisel nigdy wcześniej nie sfotografował modelek dla kalendarza Pirelli, ma już jednak na koncie wiele świetnych kampanii dla najważniejszych domów mody, takich jak Dolce&Gabbana, Louis Vuitton czy Balenciaga.

Przeczytaj więcej o kalendarzu Pirelli >>>

Możemy być pewni, że w kalendarzu Pirelli, Steven Meisel jak zawsze nas zaskoczy. Liczymy też, że zdjęcia będą tak piękne jak te, z których słynie fotograf. Zobaczcie niektóre dzieła Stevena Meisela w naszej galerii!

poprzedni
nastepny
Steven Meisel autorem zdjęć do kalendarza Pirelli
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 27.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KALENDARZ PIRELLI 2013: Adriana Lima, modelka, która pozowała w zaawansowanej ciąży!
KALENDARZ PIRELLI 2013: Adriana Lima, modelka, ...

Największym wyróżnieniem dla modelki jest wystąpienie w kalendarzu Pirelli. W KALENDARZU PIRELLI 2013 najwięcej zainteresowania wzbudziła Adriana Lima. Pozowała będąc w zaawansowanej ciąży. Autor zdjęć do KALENDARZA PIRELII 2013 Steve McCurry przyznaje ...