szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
O jakich sukniach ślubnych marzą gwiazdy

SUKNIE ŚLUBNE 2014. Gwiazdy zdradzają swoje wymarzone suknie ślubne

Na pokazie sukni ślubnych Violi Piekut gwiazdy zdradziły, jaka jest ich wymarzona suknia ślubna. Długa czy może krótka? Błyszcząca, a może skromna, jednolita? Zobacz co gwiazdy mówią o swoich wymarzonych sukniach ślubnych!

Tagi: suknie ślubne, suknie ślubne 2014, suknie ślubne gwiazd, viola piekut, viola piekut suknie ślubne, wiadomości do gwiazd, wymarzone suknie ślubne

SUKNIE ŚLUBNE 2014. Gwiazdy zdradzają swoje wymarzone suknie ślubne

Klaudia Halejcio, Aleksandra Szwed i Anna Wendzikowska o swoich wymarzonych sukniach ślubnych

fot: x-news

Każda kobieta od dziecka ma w głowie obraz wymarzonej sukni ślubnej. Najczęściej musi być ona długa, biała i bogato zdobiona. A jakie są wymarzone suknie gwiazd?

Zobacz też: SUKNIE ŚLUBNE 2014. Te suknie ślubne będą modne w 2014 roku! Zobacz kolekcję Violi Piekut >>>

Anna Wendzikowska na razie nie planuje ślubu. Jak sama przyznaje, jeden ślub i rozwód jej wystarczy. Ale nie ukrywa, że jest zachwycona projektami sukien Violi Piekut.  A jak musi wyglądać jej wymarzona suknia? - Lubię takie suknie, które są szerokie w biodrach, długie, tiulowe - to są rzeczy, które mi się podobają. Podoba mi się pomysł Violi na to, że przód jest krótszy i pokazuje nogi, a tył długi, czyli jest to marzenie o długiej sukni ślubnej, ale można też nogi pokazać - powiedziała dziennikarka TVN.

Zobacz też: SUKNIE ŚLUBNE 2014: Monique Lhuillier suknie ślubne wiosna-lato 2014. Koronki zawsze modne! >>>

Okazuje się, że wybór upragnionej sukni to wcale nie takie łatwe zadanie. Przekonała się o tym Ola Szwed, która na pytanie, jaką suknię założyłaby do ołtarza, nie miała jednoznacznej odpowiedzi. - Prawda jest taka, że wybrać jedną spośród tak wielu sukien, to jest koszmar. Zawsze można zrobić tak, że na kościelny [ślub] jedną, na cywilny drugą, na pół wesela jedną, po północy drugą i na poprawiny kolejną. Czyli można zrobić sobie taki mini pokaz mody w trakcie wesela - wyznała aktorka.

Zobacz też: MODA ŚLUBNA 2014: Kolekcja sukien ślubnych Stewart Parvin Bridal 2014. Pełna kampania! >>>

Dopasowana i skromna suknia ślubna to marzenie Klaudii Halejcio. - Lubię klasyki, chciałabym, żeby ta suknia była z jednej strony skromna, ale z drugiej strony podkreślająca wszystkie moje kobiece atuty, czyli dopasowana i żeby się trochę tam zaświeciło - jestem typową kobietą, więc jak się błyszczy to jest super. - zdradziła młoda gwiazda.


wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: kobi

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 14.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również