szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne stylizacje

Świąteczna stylizacja CARY DELEVINGNE. Topmodelka spędziła święta na Barbadosie

Świąteczne stylizacje gwiazd. Znana topmodelka ponownie szaleje! Kto tak się ubrał do kolacji wigilijnej? Sprawdźcie!

Tagi: CARA DELEVIGNE FILM, cara delevingne, cara delevingne instagram, cara delevingne stylizacje, cara delevingne zdjęcia

Cara Delevingne spędza święta na Barbadosie

Cara Delevingne spędza święta na Barbadosie fot. Instagram

fot: EB

Cara Delevingne ponownie szaleje. Mimo, iż 2013 rok nie był tak udany dla modelki, jak poprzedni 2012 (rok debiutu na wielkim wybiegu), z pewnością Cara nie ma na co narzekać. Kariera modelki nabiera rumieńców. W tym roku Delevingne pokazała, że świetnie się sprawdza nie tylko na wybiegu, ale także w studiu nagraniowym czy na planie filmowym. Przypomnijmy, modelka ma za sobą nagranie piosenki oraz debiut aktorski.

Po trudnym 2013, Cara Delevingne postanowiła odpocząć, wybierając się na świąteczny trip na egzotyczny Barbados, ojczyznę swojej koleżanki Rihanny. Znając charakter i sposób zachowania 21-letniej modelki, nie mieliśmy wątpliwości, że Cara tam zaszaleje. Kilka dni temu na Instagramie Brytyjki pojawiły się zdjęcia Jej świątecznej stylizacji, czyli duże hipsterskie okulary, śmieszny nos i doczepione wąsy.

Co sądzicie o Carze? Myślicie, że jej czas już minął?

Cara Delevingne spędza święta na Barbadosie fot. Instagram

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 27.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.