szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Święta Marceliny Zawadzkiej: Jak Miss Polonia spędza Wielkanoc?

Marcelina Zawadzka opowiedziała nam, jak wygląda Wielkanoc w jej domu. Jakie są ulubione zwyczaje Miss Polonii? Czy Marcelina Zawadzka w czasie świąt przestrzega diety? Zobacz co zdradziła portalowi Glamki.pl!

Tagi: Marcelina Zawadzka, święta gwiazd, święta wielkanocne, Wielkanoc, wielkanoc gwiazd

Święta Marceliny Zawadzkiej: Jak Miss Polonia spędza Wielkanoc?

fot: Tomasz Dębski

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych Polek. Za każdym razem, kiedy pokazuje się w kolejnej stylizacji zachwyca zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Na pewno nie bez znaczenia pozostaje tu jej idealna figura - Miss Polonia 2011 może poszczycić się szczupłą, ale nie wychudzoną sylwetką.

Jak wiadomo Wielkanoc nie sprzyja utrzymywaniu diety, a wiele z nas po świętach ma problemy z wagą. Postanowiliśmy spytać Marceliny Zawadzkiej o to, czy w czasie Wielkanocy odmawia sobie tłustych potraw - zobacz co nam powiedziała!

W święta to nie, no święta to święta! - śmieje się Miss Polonia.  -  Jadę do Malborka do siebie, więc babci byłoby przykro gdybym powiedziała "Babciu za tłusty jest ten żurek, nie zjem go". Po prostu jem wszystko, a potem sobie jem mniej w następnym tygodniu,choć generalnie podchodzę z dużym dystansem do diet i kalorii.

Jak widać Marcelina nie różni się pod tym względem od większości z nas... Byliśmy też ciekawi jak wygląda Wielkanoc w domu modelki. Okazuje się, że razem z rodziną kultywuje dość nietypowy zwyczaj!

U mnie jest tak, że my się w w niedzielę bijemy jajkami - sprawdzamy kto ma mocniejsze jajko. Stukamy się i wygrywa ten, kto ma najtwardsze jajko - opowiedziała nam Marcelina.

Oczywiście życzymy Marcelinie Zawadzkiej wygrania w rodzinnym konkursie na najmocniejsze jajko. A czy u was w domu też istnieją takie wielkanocne zwyczaje?

Przeczytaj więcej o Marcelinie Zawadzkiej >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: Tomasz Dębski

Publikacja: 18.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Miss Polonie razem na pokazie! Która najpiękniejsza?
Miss Polonie razem na pokazie! Która ...

Miss Polonie naprawdę się przyjaźnią? Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Rozalia Mancewicz pojawiły się na pokazie torebek Sabriny Pilewicz. Nie tylko pięknie wyglądały, ale też dobrze się razem bawiły! Która z nich ...