szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Sylwia Grzeszczak wzięła ŚLUB z Liberem! Wokalistka potwierdza plotki

Sylwia Grzeszczak potwierdza, że wzięła ślub z Liberem! Ceremonia odbyła się 28 lipca 2014. Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób... - napisała Sylwia Grzeszczak na Facebooku.

Tagi: liber, sylwia grzeszczak, sylwia grzeszczak ślub

Sylwia Grzeszczak wzięła ślub!

fot: agencja WBF

W miniony weekend w mediach pojawiły się informacje o ślubie Sylwii Grzeszczak i Libera. Ceremonia miała się odbyć w tajemnicy. Okazuje się jednak, że para wzięła ślub w poniedziałek, 28.07.2014! O tym wydarzeniu wokalistka napisała na swoim profilu na Facebooku.

Przeczytaj także: Sylwia Grzeszczak wzięła ślub?

28 lipca 2014 r ..S+M=♥ Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ..Kocham muzykę dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach niż peplać w nieskończoność o prywacie!..Dziękuję za to że Jesteście tutaj i widzimy się na najbliższych koncertach!!!!!!!!!;) taka sytuacja;) - napisała Sylwia Grzeszczak.

Młodej parze gratulujemy i życzymy szczęścia! To kolejny cichy ślub w show-biznesie.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: agencja WBF

Publikacja: 28.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również