szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gadżety dla dzieci z Royal Baby hitem w Wielkiej Brytanii

Szał na dziecko księżnej Kate i Williama! Brytyjczycy kupują zwariowane gadżety z Royal Baby

Narodziny dziecka księżnej Kate i Williama wywołały bum na zabawne gadżety i pamiątki związane z Royal Baby. W sklepach można kupić zwariowane śpioszki, smoczki, buciki i czapeczki a nawet "królewskie" torebki na wymioty dla kobiet w ciąży! Zobaczcie na jakie jeszcze pomysły wpadli producenci pamiątkowych gadżetów.

Tagi: dziecko kate i william, dziecko kate i williama imię, dziecko kate middleton, dziecko księżnej kate, kate middleton, prezent dla dziecka, prezent dla noworodka

Dziecko Kate i Williama

Śliniaczek z napisem I love my auntie Pippa

fot: Materiały Prasowe

Narodziny dziecka księżnej Kate i Williama wywołały istne szaleństwo na Wyspach. Brytyjczycy z niecierpliwością wyczekują książęcego potomka a swoją radość próbują manifestować na różne sposoby, na przykład kupując zwariowane gadżety i pamiątki związane z Royal Baby.

Jak to zwykle bywa przed tak wielkimi wydarzeniami, na rynku pojawiło się mnóstwo giftów związanych z rodziną królewską. Spece od rynku szacują, że brytyjska gospodarka możesz zarobić na królewskim dziecku nawet 250 milionów funtów. W zakładach w Stoke-on-Trent - mieście uchodzącym za kolebkę brytyjskiego przemysłu ceramicznego - odwołano nawet urlopy, by zrealizować zamówienia na specjalne kubki i nakrycia stołowe upamiętniające narodziny dziecka Kate i Williama.

Zobacz także: Dziecko księżnej Kate i Williama: chłopiec czy dziewczynka? Książę wolałby córeczkę!>>>

Wśród najzabawniejszych pamiątek związany z przyjściem na świat Baby Cambridge znalazły się śliniaczki z napisem I love my auntie Pippa, I love mu uncle Harry, śpioszki z hasłem My Granny is a Queen!, wełniane czapeczki w kształcie korony, królewskie smoczki Royal Baby oraz torebki na wymioty dla kobiet w ciąży Royal Morning Sickness.

Z okazji narodzin królewskiego potomka do księgarń trafiła także specjalna książeczka dla dzieci zatytułowana Shhh! Don't Wake the Royal Baby. Ilustrowana książeczka opowiada zabawną historię o dziecku Kate i Williama oraz troskliwej babci Elżbiecie II. Publikacja schodzi podobno jak świeże bułeczki.

Zobaczcie jakie jeszcze gadżety z Royal Baby można kupić w brytyjskich sklepach.

poprzedni
nastepny
Dziecko Kate i Williama

Śliniaczek z napisem I love my auntie Pippa

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 13.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również