szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szczęśny i Marina są razem? Szczegóły związku Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko

Szczęsny i Marina są parą? Bramkarz po raz pierwszy opowiedział o związku z Mariną Łuczenko

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko razem? Choć ich wspólne zdjęcia mogłyby na to wskazywać, para nie potwierdziła oficjalnie doniesień o swoim romansie. Wojciech Szczęsny przerywa jednak milczenie i wyjaśnia całą sytuacją na Facebooku. Co bramkarz napisał o związku z Mariną?

Tagi: marina łuczenko, marina łuczenko chłopak, szczęsny i marina, Wojciech Szczęsny, wojciech szczęsny dziewczyna, wojciech szczęsny marina łuczenko

wojciech szczęsny i marina

Marina i Wojciech Szczęsny są parą?

fot: WBF

Odkąd w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko nie cichną plotki o ich rzekomym romansie. Choć na pierwszy rzut oka para zdaje się być dla siebie kimś więcej niż tylko znajomymi, zarówno piłkarz jak i piosenkarka nie potwierdzili prasowych doniesień o ich związku. Wojciech Szczęsny wydał nawet oświadczenie, że profil na Instagramie, na którym pojawiły się jego zdjęcia z Mariną, jest fałszywy. Apelował do dziennikarzy, by nie kopiowali stamtąd zdjęć i informacji.

Zobacz także: Wojtek Szczęsny i Marina razem? Profil na Instagramie Szczęsnego jest fałszywy?>>>

Niestety chyba nikt nie uwierzył w jego zapewnienia. Te i inne zdjęcia piłkarza z Mariną były bardzo sugestywne, że tylko podsyciły plotki o domniemanym romansie. Jak informuje Super Express, Wojciech Szczęsny stracił cierpliwość i postanowił za pośrednictwem swojego Facebooka wyjaśnić całą sytuację. W jednym z postów napisał:

Nazywanie każdej mojej znajomej, moją dziewczyną jest dla tych kobiet krzywdzące! Zjedzenie lunchu z drugą osobą lub pójście na koncert nie robi z dwojga ludzi pary. Byłbym bardzo zadowolony, gdyby media skupiły się na ocenianiu mojej gry, a nie na moich relacjach ze znajomymi i przyjaciółmi, tym bardziej, iż wątpię, by kogokolwiek to interesowało.

Czyżby? Chcąc nie chcąc romans Wojciecha Szczęsnego z Mariną to obecnie najgorętszy temat w polskim show-biznesie. Być może para nie miała zamiaru wywoływać zamieszania ale patrząc na ich wspólne zdjęcia trudno nie uwierzyć, że za tą znajomością nie kryje się nic więcej.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje gwiazd: modne ubrania w stylu Mariny Łuczenko!
Stylizacje gwiazd: modne ubrania w stylu ...

Styl Mariny Łuczenko jest podziwiany i naśladowany przez kobiety, które lubią niebanalne i odważne zestawienia. Stroje Mariny są dziewczęce i seksowne. Piosenkarka nie boi się eksperymentować. W jej stylizacjach bardzo często pojawiają ...