szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Szczęsny ZAPŁACIŁ 60 tys. zł za OPERACJĘ Mariny

Marina ma za sobą operację wycięcia polipa ze strun głosowych. Teraz okazuje się, że za operację zapłacił jej ukochany Wojciech Szczęsny. Zabieg kosztował 60 tys. złotych.

Tagi: marina, marina operacja, Wojciech Szczęsny

marina, szczęsny

fot: Instagram Marina, Marina Łuczenko (oficjalny fanpage)

Niedawno Marina przyznała się, że ma za sobą poważną operację usunięcia polipa ze strun głosowych. Tym samym gwiazda wyjaśniła swoim fanów powód braku zaangażowania w tworzenie muzyki.

Przeczytaj także: Marina miała OPERACJĘ! Na co chorowała Marina?

W październiku zeszłego roku, podczas nagrań w Londynie zauważyłam trudności w śpiewaniu wyższych partii. Z dnia na dzień straciłam część skali. Badanie wykazało, że mam polipa na lewej strunie głosowej. Lekarz stwierdził jednoznacznie: wymagana jest operacja - napisała Marina na Facebooku.

Teraz Super Express donosi, że za operację wokalistki zapłacił jej ukochany Wojciech Szczęsny. Operacja kosztowała 20 tys. dolarów czyli 60 tys. złotych. Piłkarz pokrył też koszty przejazdów i noclegów.

Wszak dla niego to pestka. W swoim klubie zarabia bowiem 500 tys. zł tygodniowo. Marina miała więc sporo szczęścia - czytamy w Super Expressie.

Najważniejsze, że Marina wraca do zdrowia!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Marina Marina Łuczenko (oficjalny fanpage)

Publikacja: 18.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Marina i Szczęsny żegnają się na Instagramie!
Marina i Szczęsny żegnają się na ...

Marina i Szczęsny wciąż bawią się na wakacjach, gdzie piosenkarka wypoczywa po przebytej operacji. Tym razem, pożegnali się z fanami na Instagramie. Ich zdjęcie skomentowała nawet Anna Lewandowska!

MARINA ŁUCZENKO na okładce magazynu Joy. Wokalistka opowiada o związku z Wojtkiem Szczęsnym!
MARINA ŁUCZENKO na okładce magazynu Joy. ...

Marina Łuczenko została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Joy! W noworocznym numerze piosenkarka postanowiła podzielić się smaczkami na temat swojego nowego związku. Jakie tajemnice zdradziła piosenkarka?