szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ile kilogramów zrzuciła Christina Aguilera?

SZCZUPŁA CHRISTINA AGUILERA: Christina Aguilera schudła!

Christina Aguilera schudła! I to sporo. Dziś wygląda dużo bardziej atrakcyjnie niż jeszcze kilka miesięcy temu. Piosenkarka pokazała swoje nowe oblicze na konferencji prasowej nowego sezonu The Voice. zobacz zdjęcia Christiny Aguilery!

Tagi: Aguilera, Christina Aguilera, Christina Aguilera chuda, Christina Aguilera chudsza, christina aguilera dieta, Christina Aguilera na diecie, Christina Aguilera przytyła, Christina Aguilera schudła, Christina Aguilera zdjęcia, zdjęcia Christiny Aguilery

SZCZUPŁA CHRISTINA AGUILERA: Christina Aguilera schudła!

Ile kilogramów zrzuciła Christina Aguilera?

fot: American Eagle Outfitters

Christina Aguilera znów chuda! Piosenkarka porządnie wzięła się za siebie i schudła ponoć aż 14 kilogramów. Efekty diety i treningów pokazała wreszcie swoim fanom na konferencji prasowej nowego sezonu The Voice.

Zobacz też: jak zmieniła się Christina Aguilera? >>

Zadowolona z siebie Christina pozowała do zdjęć w bladoróżowej, krótkiej sukience z dekoltem, który podkreślał jej ładne, silikonowe piersi. Gwiazda przez większą część swojej kariery była szczupła, a momentami nawet bardzo chuda. 32-letnia artystka nie przytyła nawet po ciąży. Problemy z tuszą zaczęły się po rozwodzie z mężem i fiaskiem kolejnej płyty.

poprzedni
nastepny
SZCZUPŁA CHRISTINA AGUILERA: Christina Aguilera schudła!

Zobacz metamorfozę Aguilery

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: ko

Zdjęcia: American Eagle Outfitters

Publikacja: 29.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również