szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Główny fotograf Marca Jacobsa nie chciał Miley jako twarzy kolekcji

SZOK! Juergen Teller nie chciał sfotografować MILEY CYRUS dla JACOBSA!

Główny fotograf Marca Jacobsa nie chciał wykonać zdjęć Miley Cyrus! Juergen Teller był przeciwko zatrudniania Miley Cyrus jako twarzy kampanii spring/summer 2014 Marca Jacobsa. Dlaczego Teller nie chciał wykonać zdjęć Miley Cyrus?

Tagi: juergen teller, juergen teller marc jacobs, marc jacobs, marc jacobs miley cyrus, marc jacobs summer/spring 2014, miley cyrus

MILEY CYRUS została twarzą MARCA JACOBSA!

Nikt się tego nie spodziewał! Juergen Teller, który przygotowywał sesję każdej kampanii Marca Jacobsa, nie zgodził się sfotografować Miley Cyrus jako twarzy kolekcji summer/spring  2014!

Zobacz też: MILEY CYRUS została twarzą MARCA JACOBSA! >>>

- Pracowałem z Juergenem przez lata i kocham go jako artystę. On po prostu nie chciał jej sfotografować. - powiedział WWD Jacobs. Na szczęście to nie koniec współpracy obu panów - Teller wykonał zdjęcia kampanii Spring 2014 marki Marc by Marc.

Jacobs postanowił wytłumaczyć również zamysł swojej kampanii z Cyrus w roli głównej. - Chcieliśmy pokazać plażę z dziewczynami, które są nadąsane i zamyślone. Od razu pomyśleliśmy, że fajnie byłoby gdyby Miley z potencjalnymi przyjaciółkami były na niej trochę zdystansowane i mroczne - powiedział były projektant Louis Vuitton.

Zobacz też: MARC JACOBS. Zobacz najważniejsze momenty jego kariery w LV! >>>

Zdjęcie wykonał David Sims, który do tej pory zajmował się kampaniami typu beauty Jacobsa. Sprawił on, że kontrowersyjna artystka wygląda bardziej jak modelka, niż celebrytka. - Kochamy ją i jej sposób bycia, jej energię, talent, inteligencję, wszystko! Nie ma w niej nic czego bym nie lubił. Jest prawdziwa i bardzo naturalna. - powiedział Marc Jacobs o swojej nowej muzie.

Trzeba przyznać, że Sims i Jacobs stworzyli naprawdę dobrą kampanię. Osoby związane ze światem mody wprost nie mogą wyjść z podziwu zdjęć młodej wokalistki.

Autor: kobi

Publikacja: 10.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również