szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Szulim pozwie Dodę! Ciąg dalszy wojny między Dodą a Szulim

Pobicie Agnieszki Szulim przez Dodę to nie koniec sporu między gwiazdami, a początek prawdziwej wojny! Szarpanina, do której doszło w Chorzowie nie ujdzie Dodzie na sucho - Agnieszka Szulim zapowiada, że sprawa skończy się w sądzie!

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim, Dorota Rabczewska

Doda pobiła Szulim

fot: WBF

Chorzowski Klub Kultura to nie ostatnie pole bitwy między Agnieszką Szulim a Dorotą Rabczewską. Choć Doda straszy Agnieszkę, że to nie koniec zemsty za żarty z jej upadku (podczas jednego z koncertów), Agnieszka nie boi się koleżanki i zapowiada pozew sądowy!

Prezenterka zamierza skierować sprawę do sądu. Jak podają informatorzy, Szulim spotkała się już z prawnikami, by omówić sprawę dramatycznego zajścia. Całą sprawa może skończyć się pozwem o naruszenie nietykalności cielesnej. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że poza szarpaniną, temperamentna Doda groziła dawnej koleżance, że to wcale nie koniec i nie ma co liczyć na rozejm.

Policja przyjechałą do klubu dopiero 40 min. po dramacie, który rozegrał się w klubowej toalecie. Przypomnijmy - świadkowie zdarzenia opisywali, że po serii krzykó i hałasów z łazienki wybiegła potargana i oblana wodą Agnieszka. W środku poza nią znajdowała się Doda i jej waleczna ekipa. Czy doczekamy dalszego ciągu tej historii? Mamy nadzieję, że Doda pohamuje emocje i lista napadniętych przez nią osób zamknie się na trzech.

Zobacz też z kim jeszcze biła się Doda>>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?