szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

TANIEC Z GWIAZDAMI: Aneta Zając wygrała w finale Tańca z Gwiazdami!

Finał Tańca z Gwiazdami i Kryształową Kulę wygrali Aneta Zając i Stefano Terrazzino, minimalnie pokonując w głosowaniu Joannę Moro i Rafała Maseraka.

Tagi: aneta zając, joanna moro, taniec z gwiazdami

aneta zając

fot: WBF

Aneta Zając i Stefano Terrazzino zdobyli Kryształową Kulę w finale Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Para otrzymała również 150 tysięcy złotych do podziału.

Po wszystkich tańcach suma punktów przyznanych przez jury była minimalnie gorsza od wyniku rywali: Aneta i Stefano zdobyli łącznie 117 pkt, zaś Joanna Moro i Rafał Maserak - 119 pkt. Ostateczny głos należał jednak do widzów, którzy w głosowaniu sms-owym zdecydowali, że finał Tańca z Gwiazdami powinna wygrać Aneta i Stefano.

W programie zwycięska para zatańczyła walc wiedeński, rumbę i freestyle, za dwa ostatnie występy otrzymując od każdego z jurorów maksymalną liczbę punktów - 40.

Choć Aneta i Stefano nie tańczyli tak perfekcyjnie jak Joanna Moro i Rafał Maserak, to jednak właśnie oni zdołali zyskać więcej sympatii widzów tanecznego show. Anecie Zając kibicowały inne gwiazdy, m. in. Dawid Kwiatkowski i Natalia Siwiec. Muzyczny gość programu Maryla Rodowicz przyznałam, że bliżej jej sercu jest Joanna Moro, ale głównie dlatego, że aktorka pochodzi z Wilna.

A wy na kogo stawialiście w finale Tańca z Gwiazdami?


Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również